طراحی سایت نهال افرا سرخ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت نهال افرا سرخ شما کسب وکار اینترنتی خود که را کنار شغل سنتی تان است فعال نمایید تا از دیگر فرصت هایی که تابحال تجربه نکرده اید بهره مند شوید. تا به امروز تمامی کسانی که به صورت عمده و خرده در بازار فعالیت میکردند فضای اینترنت را کمی خاموش دیده بودند با بالا رفتن سطح آگاهی مردم و حضور اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام این نیاز در خود پیدا کرده اند و به صورت جسته و گریخته بدنبال طراحی سایت و سئو سایت وب سایت یا وب اپلیکیشن شان افتاده اند.

شرکت سیماگر یکی از شرکت هایی معروف در زمینه طراحی سایت، سئو و بازاریابی اینترنتی میباشد که توسط تیمی جوان و خلاق و خوش فکر با سابقه 15 ساله در زمینه برنامه نویسی و راه اندازی استارت آپ و دیجیتال مارکتینگ تاسیس شده است. با طراحی سایت نهال افرا سرخ شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و فرصت های فروش خود را برای بهتر دیده شدن افزایش دهید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

نام فارسی: افرای سرخ نام انگلیسی:Red Maple نام علمی:Acer Rurum خانواده: Aceraceae نوع:  درخت خزان دار اندازه (متر): 18 ارتفاع * 15 گستردگی فرم: بیضی تا گرد بافت: متوسط رنگ برگها: سبز تیره فصل گلدهی: اوایل بهار کاربرد در محوطه سازی ها: زمینه، سایه انداز، تاکیدی، کنار خیابان، رنگ پاییزه رنگ گلها: قرمز به صورت خوشه های متراکم سرعت رشد: سریع نیاز به آبیاری: متوسط مقاومت به سرما: بالا نیاز های نوری: آفتابی و نیمه آفتابی توضیحات در مورد گیاه: این درختان دارای رنگ بهاری و پاییزی زیبایی است.

در فصل بهار گلهای کوچک قرمز رنگ ظاهر میشوند.

حتی پس از ریختن برگها رنگ قرمز خود را حفظ میکنند و سطح زمین را با برگ فرش میکنند.

رنگ پاییزی برگها زودتر از سایر درختان ظاهر میشود و به رنگ های نارنجی و زرد و قرمز تیره دیده میشود، در درختان مسن تنه و شاخه های اصلی تیره و دارای شیار است، در صورتیکه درختان جوان و قسمت های انتهای شاخه های درختان پیر صاف و به رنگ خاکستری روشن است.

افرای سرخ خواهان خاک های مرطوب با PH اسیدی تا خنثی است.

تنوع فصل در طول فصل و سایه اندازی از مشخصات اصلی این نوع افرا به شمار میرود.

مثل افرای شبه چناری نهالکاری و استقرار آن به راحتی انجام میشود.

به تغییرات محیطی مقاوم بوده و حتی خاکهای مرطوب و باتلاقی را تا مدتی تحمل می کند.

از عوارض افرای سرخ این است که در خاکهای قلیایی علایم کلوروز ناشی از منگنز را نشان میدهد.

روش های تکثیر و ازدیاد: بذرهر در اوایل تابستان میرسند.

هرچند بذرها بدون تیمار هم جوانه خواهند زد، ولی برای کسب نتایج بهتر، لازم است به مدت دو ماه در دمای 4 درجه سانتیگراد تیمار سرمایی شوند.

قلمه های برگدار خرداد ماه بعد از تیمار با IBA 200ppm به مدت 6 ساعت به راحتی ریشه خواهند داد.

افرای سرخ یک گزینه مناسب برای ازدیاد قلمه ای است.

به علت مشکلات ناشی از ناسازگاری دیگر از طریق پیوند تکثیر نمیشود.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map