طراحی سایت نهال سرو نقره‌ای

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت نهال سرو نقره‌ای در اینترنت حرفی برای گفتن داشته باشید. تابحال این اتفاق برای شما رخ داده است که در گوگل بدنبال موضوع خاصی گشته باشید و بلافاصله بعد از اینکه گوگل نتایج رو برایتان به نمایش درآورد روی دو الی سه لینک اول کلیک کرده باشید تا محتوای آن را مطالعه نمایید و درصورتی که از آن محتوا بهره کافی ببرید با مشاورین یا م سئو لین آن وب سایت ارتباط برقرار کرده باشید. به این فرآیند که در چند خط برایتان شرح دادم به صورت کلیات سئو سایت گفته میشود که روی یک وب سایت که توسط یک شرکت طراحی سایت تولید شده انجام میگردد. شرکت سیماگر تمامی این فرآیند را با دارا بودن تیم های تخصصی در زمینه طراحی سایت، سئو سایت، تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی برای شما در کمترین زمان ممکن انجام میدهد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

نام فارسی: سرو نقره ای نام انگلیسی:Arizona Cypress نام علمی: Cupressus Arizonica خانواده: Cupressaceae نوع:  درخت سوزنی برگ همیشه سبز اندازه (متر): 12 ارتفاع * 6  گستردگی فرم: مخروطی بافت: متوسط رنگ برگها: سبز نقره ای تا نقره ای فصل گلدهی: - کاربرد در محوطه سازی ها: جنگل کاری، پرچین، بادشکن، پرکننده، سد بصری رنگ گلها: - سرعت رشد: سریع نیاز به آبیاری: متوسط مقاومت به سرما: بالا نیاز های نوری: آفتابی برای خرید سرو نقره ای اینجا را ببینید.

توضیحات در مورد سرو نقره ای آریزونا: این سوزنی برگ در سال 1334 وارد ایران شد و در باغ دانشکده کشاورزی کرج کاشته شد.

همانطوریکه از نام آن پیداست گیاهی است بومی ایالت اریزونای امریکا و مقاوم به اقلیم های داغ و خشک است.

از سوزنی برگان سریع رشد و طویل عمر است و به همین خاطر مورد توجه اکثر کارشناسان  و مردم قرار گرفته است.

در حال حاضر این گیاه بیشتر برای ایجاد دیوار سبز بلند، برای ایجاد سد بصری .

یا به عنوان باد شکن مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین به عنوان گیاه مناسب جهت پوشش باندهای وسط و یا حاشیه بزرگراه ها به کار می رود.

نهال ها نیاز به آبیاری و نگهداری منظم دارند در صورتیکه درختان مسن تر به خشکی مقاومت بالایی دارند.

به طور کلی از سوزنی برگانی است که میتوان آن را در اغلب مناطق کشور کاشت و از این رو بسیار متداول و معمول گشته اند.

روش های تکثیر و ازدیاد سرو نقزه ای آریزونا: تیمار سرمایی بذر ها در دمای 2-4 درجه سانتیگراد به مدت 4 هفته به جوانه زنی بهتر بذر کمک خواهد نمود.

در روش قلمه زدن نیز قلمه های تهیه شده در طول فصل زمستان بعد از تیمار با اکسین IBM به غلظت 2000-8000ppm ریشه دار خواهند شد.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map