طراحی سایت پزشکان متخصص انگل شناسی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت پزشکان متخصص انگل شناسی شما میتوانید سریعا کسب وکار اینترنتی خود را ایجاد و توسعه دهید، دنیای امروز اینترنت در تلاش است تا کسب و کار سنتی دیروز را به کسب وکار اینترنتی امروز متصل کند . شبکه های اجتماعی و فضای وب سایت باعث بیشتر دیده شدن و در نهایت باعث افزایش فروش میشود.

شرکت سیماگر با حضور برنامه نویسان برتر چند ساله ایران و چین و هند توانسته است در زمینه طراحی سایت، سئو و بازاریابی اینترنتی حضور پر رنگی داشته باشد..با طراحی سایت پزشکان متخصص انگل شناسی شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و فرصت های فروش خود را با بهتر دیده شدن افزایش دهید.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

تاریخچه گروه انگل‌شناسی، در سال 1361 و همزمان با تأسیس دانشگاه تربیت مدرس، در دانشکدۀ علوم پزشکی شروع به‌کار کرد و مسئولیت آموزش دانشجویان در مقطع کارشناسی‌ارشد را برعهده داشت.

این گروه، در سال 1367، آموزش دانشجویان در مقطع دکترای تخصصی انگل‌شناسی با هدف آموزش نیروی کارآمد، متخصص و حرفه‌ای در عرصۀ آموزش و پژوهش و تأمین هیئت‌علمی برای سایر دانشگاه‌های کشور را آغاز کرد.

علاوه براین تاکنون چند دانشجوی پسادکترای انگل‌شناسی نیز در این گروه پذیرفته شده‌اند.

این گروه، در راستای تعامل پویا با مراکز علمی بین‌المللی، مسئولیت تربیت، آموزش و کارآموزی برخی دانشجویان انگل‌شناسی کشور افغانستان و عراق را در دو مقطع دکترا و کارشناسی‌ارشد انگل‌شناسی برعهده داشته و برای گذراندن فرصت مطالعاتی، استادانی از کشور عراق را پذیرفته است.

در سال 1365 ،گروه حشره‌شناسی پزشكی، با توجه به‌ نقش مهم حشرات (به‌‌طور مستقیم یا غیرمستقیم در انتقال بیماری‌ها به‌خصوص بیماری‌های انگلی)، لزوم مبارزه با آن‌ها و نیاز جامعه به تربیت افرادی لایق، متعهد و متخصص، تأسیس شد و اقدام به پذیرش دانشجو کرد.

سپس در سال 1380، با ادغام در گروه انگل‌شناسی و مدیریت واحد، اهداف آموزشی و پژوهشی را دنبال کرده است.

رسالت گروه فعالیت‌های اعضای گروه اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان گروه، با ارائۀ طرح‌های نوین و نوآورانه در راستای پیشرفت و توسعۀ علم انگل‌شناسی و حشره‌شناسی کشور، پیشرو و سرآمد در تولید علم و فعالیت‌های پژوهشی محسوب می‌شوند؛ به‌علاوه، فعالیت‌‌های دیگر این گروه عبارت‌اند از: مشارکت در طراحی و بازنگری برنامه‌های درسی تخصصی انگل‌شناسی و حشره‌شناسی در مقاطع مختلف؛ فعالیت در انجمن‌های علمی انگل‌شناسی وحشره‌شناسی ایران؛ برنامه‌ریزی و اجرای کارگاه‌های تخصصی در انگل‌شناسی و حشره‌شناسی؛ داوری علمی مقالات و عضویت در شورای سردبیری؛ برنامه‌ریزی و برگزاری همایش و کنگره‌های مرتبط با انگل‌شناسی و حشره‌شناسی؛ عضویت رسمی اعضای گروه در کمیته‌ها و شوراها و گروه‌های تخصصی و برنامه‌ریزی‌های کلان انگل‌شناسی و حشره‌شناسی، از جمله بورد تخصصی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی.

محورهای پژوهشی گروه مهم‌ترین محورهای پژوهشی گروه به شرح زیر است:

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.