طراحی سایت پوست سبز سالم گردو

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت پوست سبز سالم گردو شما میتوانید سریعا کسب وکار اینترنتی خود را ایجاد و توسعه دهید، دنیای امروز اینترنت در تلاش است تا کسب و کار سنتی دیروز را به کسب وکار اینترنتی امروز متصل کند . شبکه های اجتماعی و فضای وب سایت باعث بیشتر دیده شدن و در نهایت باعث افزایش فروش میشود.

شرکت سیماگر با حضور برنامه نویسان برتر چند ساله ایران و چین و هند توانسته است در زمینه طراحی سایت، سئو و بازاریابی اینترنتی حضور پر رنگی داشته باشد..با طراحی سایت پوست سبز سالم گردو شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و فرصت های فروش خود را با بهتر دیده شدن افزایش دهید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

خرید گردو تازه، خوش‌خوراک و با کیفیت تویسرکان (یک‌دست و بدون مخلوطی) وضعیت گردو امسال تویسرکان چطوره؟ از نظر مقدار بار خداراشکر امسال وضعیت محصول خیلی خوبه و سال پر محصولی را داریم.

از نظر کیفیت باید صبر کنیم همه محصول برداشت بشود بعد ببینم چطور است.

گردو خشک کی به بازار میاد؟ محتوای ضامنی اینجا وارد شود گردو خشک تویسرکان از 5 آبان به بازار میاد.

چون برداشت محصول در تویسرکان از بقیه جاها دیرتر صورت می‌گیرد.

تقریبا تا آخر مهر طول می‌کشد و حدودا 10 روز هم برای خشک شدن گردو زمان لازم است گردوهاتون همه ش پوست کاغذی هستن؟ همه گردوهای ما به راحتی مغزشان از پوست جدا می‌شود با گردو شکن به سادگی شکسته می‌شوند اگر منظورتان از پوست کاغذی این است، بله.

اما پوست کاغذی در عرف باغدارها به گردوهایی گفته می‌شود که با فشار دو انگشت شکسته شود.

این گردوها خیلی خیلی کمیاب هستند و خیلی وقت‌ها قاطی بارهای دیگر فروش می‌رود.

گردوها همه سفیدند؟ چطور از کیفیت شما مطمئن باشیم؟ ما قبل از ارسال بار عکس محصول را می‌فرستیم.

برایتان کیفیت محصول را توضیح می‌دهیم و از همه مهمتر ضمانت بی قید و شرط کیفیت داریم.

یعنی اگر به هر دلیلی از محصول راضی نبودید می‌توانید محصول را برگشت دهید پولتان را کامل پس بگیرید.

چطور به شما اعتماد کنیم؟ وبسایت پوست کاغذی اینماد دارد و مشخصات ما در سامانه کسب و کارهای اینترنتی ثبت شده است.

جدای آن ما ساکن شهر سرکان هستیم و آدرس‌مان در سایت موجود است خوشبختانه بعد از حدود سه سال فعالیت تا حالا از این نظر به مشکلی نخورده‌ایم روش ارسال چطوره؟ همه بارهای ما از شهر سرکان با پست پیشتاز به درب منزل شما ارسال می‌شود چند کیلو به بالا رایگانه؟ سفارش های بالای 5 کیلوگرم رایگان ارسال می‌شود مناطق مختلف کشورمان در زمان‌های متفاوتی برداشت گردو را شروع می‌کنند، عرضه گردو با پوست تویسرکان از اوایل آبان‌ماه شروع می‌شود و مغز گردو نیز با تقریبا یک‌ماه تاخیر، از اوایل آذر موجود است.

خواص گردو و اهمیت آن در حفظ سلامت بدن بر کسی پوشیده نیست اما متاسفانه در سال‌های اخر به دلیل افزایش قیمت، حضور این محصول در سفره خانوار ایرانی کمرنگ شده است.

قیمت گردو به عوامل مختلفی مثل رنگ، تازگی، اندازه گردو، اندازه مغز گردو، میزان چرب بودن، تعداد گردوهای پوک، نژاد گردو، با پوست یا بدون پوست بودن و… بستگی دارد در اینجا به چندتا از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت گردو می‌پردازیم: گردو از گردو با پوست گران‌تر است دلیلش را در زیر توضیح می دهیم: در بین باغ داران تویسرکان و سرکان و میزان دارها(خریداران گردو) کلمه ای به نام «کیل» (بر وزن سیل) وجود دارد که عیار وزنی گردو را مشخص می کند، در بین باغ دارن تویسرکان گردویی که کیلش بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ گرم باشد خوب است یعنی از شکستن ۱ کیلو گردو با پوست حدود ۴۰۰ تا ۴۵۰ گرم مغز گردو به دست می‌آید.

خوبی خرید مغز گردو این است که می‌توان کیفیت محصول را همان‌موقع خرید بررسی کرد و دیگر مثل خرید گردو با پوست احتمال پوک بودن قاطی بودن گردوهای سوزنی و بددرار و ….

داخل بار نیست.

اما خرید مغز گردو ریسک‌هایی هم دارد که مهمترین آن احتمال اصل و تازه و امساله و یکدست نبودن مغز است.

یک مشکل دیگر هم این است که مغز گردو پس از مدتی به دلیل خشک شدن، وزنش را از دست می‌دهد و اگر درست نگهداری نشود بوی کهنگی و “نا” به خود می گیرد و رنگش بر می گردد (تیره تر می شود).

با این حال اگر مغز گردو تازه پیدا کردید می‌شود گفت که خریدش کم ریسک‌تر است.

البته مغز گردو هم با توجه به رنگش انواع مختلفی دارد: از نظر ظاهری جذاب‌ترین نوع مغز گردو، مغز گردو سفید است.

مغز گردوی سفید را معمولا همراه با پنیر در صبحانه می‌خورند.

همانطور که انتظار دارید قیمت مغز گردو سفید از بقیه مغزها گران تر است.

به این دلیل که بیشتر مردم فکر می کنند هر چه گردو سفید تر باشد بهتر است درصورتیکه باید به چربی و تازگی و اندازه گردو و طعم و بوی آن بیشتر اهمیت داده شود.

در هر صورت مغز گردو سفید به دلیل محبوبیتی که دارد معمولا گران‌تر از سایر مغز‌ گردو‌هاست.

سایت پوست‌کاغذی تلاش میکند تا مرغوبترین مغز گردوی تویسرکان را با بهتری قیمت به مشتریان عزیز عرضه کند.

مغز گردویی که نه سفید است و نه سیاه ( مغز گردوهای قهوه ای روشن) این نوع مغز گردو بسته به محل فروش ممکن است رنگش تیره‌تر یا روشن‌تر باشد.

معمولا فروشنده‌ها مغز گردویی که نه آنقدر تیره باشد که بتوان به آن خورشتی گفت و نه آنقدر روشن باشد که در دسته مغز گردو سفید قرار گیرد را مغز گردو معمولی می‌گویند.

قیمت آن هم متغیر است و به فروشنده بستگی دارد اما چیزی بین مغز گردو خورشتی و سفید است.

از نظر کیفیت با مغز گردو سفید فرقی ندارد فقط رنگش کمی تیره تر است و از نظر چرب بودن و خوش خوراک بودن و تازه بودن با مغز گردوهای سفید یکی است.

این نوع مغز شامل مغز گردوهایی به رنگ قهوه ای پرنگ و تیره است؛ به همین دلیل معمولا از آن در خورشت فسنجان استفاده می‌شود.

مغز گردو خورشتی به «مغز گردو فسنجونی» هم معروف است.

دقت داشته باشید که سیاه بودن این گردو به معنای کیفیت پایین آن نیست، چه بسا مغر گردو خورشتی به دلیل درشت‌تر بودن کیفیتی بالاتر از مغز گردو سفید داشته باشد اما به دلیل رنگش جذابیت کمتری دارد و همین نکته باعث شده قیمت مغز گردو خورشتی از مغز گردو سفید پایین‌تر باشد.

گردو با پوست از مغز گردو ارزان‌تر است چون پس از خرید نیاز به یک مرحله کار اضافه برای خارج کردن مغز دارد و در نهایت از هر ۲ تا ۲٫۵ کیلو مغز گردو حدود یک کیلو مغز گردو به دست می‌آید.

خرید گردو با پوست کمی ریسکی است زیرا ممکن است کیفیت همه گردو ها یکسان نباشد، مغز گردو داخلش خراب یا سوزنی باشد، گردو‌ها پوک باشد یا بار سال قبل قاطی بار امسال شده باشد.

البته باید ذکر کنیم که سایت پوست‌کاغذی در پی جلب اعتماد شما عزیزان بهترین کیفیت گردو با پوست را عرضه میکند.

گردوها ریز و کم وزن که ممکن است مغز نداشته باشد از بسته بندی ها خارج میشوند.

اگر گردویی که می‌خرید تازه و باکیفیت باشد یک خوبی دارد و آن هم این است که هر بار به قدر نیازتان مغز گردو را جدا می‌کنید و همیشه مغز گردو تازه خواهید داشت.

لازم به یادآوری است که گردو با پوست خود دو نوع است : گردو با پوست سبز و گردو با پوست چوبی ( قهوه‌ای) قیمت گردو با پوست چوبی به تازگی گردو، میزان پر کردن مغز، راحت جدا شدن مغز، نازکی پوست گردو و.

.

بستگی دارد.

اما به طور کلی قیمت گردو با پوست چوبی از قیمت مغز گردو ارزان‌تر و از قیمت گردو با پوست سبز گران‌تراست.

گردو با پوست سبز هم طرفداران خاص خودش را دارد.

این محصول در از اواسط شهریور ماه تا اواخر مهرماه (در زمان برداشت محصول) پیدا می شود.

اغلب افرادی که این گردو رو خریداری می‌کنند هدفشان مصرف گردو تازه و نوبرانه است.

پوست کاغذی به مشتریان خود توصیه می‌کند به اندازه مصرف کوتاه مدت خود از این محصول سفارش دهند، چون باید بسیار مواظب مغز گردوها باشند تا خراب نشود و اگر پوست سبز را از گردو جدا نکنند مغز گردو آسیب می‌بیند و قابل استفاده نیست.

در بین مردم و بازار گردوی پوست کاغذی به گردویی گفته می‌شود که وقتی دو عدد گردو را بر روی هم گذاشته و با دست فشار دهید بشکند، اما به چنین گردوهایی باغ دارها کول کاغذی نمی‌گویند بلکه به گردویی گفته می‌شود که وقتی یک گردو بین انگشت اشاره و شست دست گذاشته شود با یک فشار کوچک کول آن(پوست چوبی گردو) شکسته شود.

مقدار برداشت از چنین گردویی به نسبت گردوهای دیگر کم است و به دلیل پوست نازک‌‌شان قبل از برداشت خوراک کلاغ و پرندگان دیگر می شود؛ برای همین گردوی پوست کاغذی واقعی کمیاب و تقریبا نایاب است.

اما گردوهایی که برای شکستن پوستشان نیاز به سنگ و … نباشد و با فشار دادن دو گردو بر روی هم شکسته منطقه تویسرکان بیشترین تولید کننده گردو در کشور است و درخت های گردوی کهنسال با قدمت زیاد در آن به وفور یافت می شود.

این منطقه حدود ۱۳۰ پارچه آبادی (مانند: سرکان، آرتیمان، مبارک آباد، باباپیر، بابا پیر علی، گشانی، کرزان و …) دارد که بیشتر آن‌ها باغذار گردو هستند.

به خاطر مرکزیت و راه‌های ارتباطی، گردوی بیشتر این مناطق به تویسرکان می‌رود و در آن‌جا جمع می‌شود.

به خاطر آب و هوای کوهستانی و خاک مناسب گردو تویسرکان جزو بهترین گردوهای ایرانی است.

که به خوش خوراکی و چرب بودن معروف است.

به طور معمول قیمت گردو تویسرکان کمی از سایر گردو ها بالاتر است و به نوعی عیار سنجش دیگر گردوهای تولید شده در کشور محسوب می‌شود، بعد از تویسرکان گردوهای منطقه کرمان به دلیل چرب بودن شناخته‌ شده است.

متاسفانه چند سالی است که گردوهای خارجی در بازار ایران مشاهده می‌شود.

قیمت گردو خارجی ارزان‌تر از گردوهای ایرانی است و  یکدست تر و یک اندازه تر و سفیدتر نیز هستند اما از نظر مزه و خوش خوراکی و تازگی و چرب بودن آن‌ها قابل قیاس با گردوی ایرانی نیست.

گردو سوزنی یا بددرار در واقع به گردویی گفته می‌شود که بعد از جدا کردن پوست سبز گردو از آن و پس از خشک شدن، مغز آن به سختی از پوستش جدا می‌شود چون داخل پوست قهوه‌ای آن برآمدگی‌هایی وجود دارد که پس از شکستن قابل دیدن است.

بار گردو  حدود ۳ تا ۴ دست می گردد تا از باغ دار به دست مشتری نهایی برسد و در این گردش ها بسته به مقدار خرید و واسط بین ۵ تا ۲۰ درصد بر قیمت گردو اضافه می‌شود و کیفیت آن به خاطر فاصله شکستن گردو تا فروش و نگهداری نامناسب پایین می‌آید.

بنابراین طبیعی است که قیمت گردو در تویسرکان کمتر از بازار تهران باشد.

گردوهای موجود در فروشگاه پوست کاغذی نیز مستقیما از روستاهای تویسرکان تامین می‌شوند به همین دلیل این گردوها از نمونه‌های مشابه بازار ارزان‌تر هستند.

اما ما همواره تاکید داشتیم که مهمترین مزیت خرید گردو از باغذار ، کیفیت محصول و تازگی آن است.

باری که امساله باشد و تازه شکسته شده باشد کاملا با بار پارسالی از نظر چربی و مزه متفاوت است.

پوست چوبیِ گردو خارجی قهوه‌ای روشن (مایل به زرد یا سفید) است اما گردوی ایرانی اگر بدون دستگاه پوست سبزرنگش جدا شده باشد، رنگش به تیره‌ است.

البته اگر پوست گردوی ایرانی با دستگاه جدا شده باشد و بعد از آن با آب شسته شود، پوستش روشن می‌شود.

اندازه گردوهای خارجی یکدست و یک‌اندازه است اما گردوی ایرانی به درخت بستگی دارد و ممکن است اندازه‌ و شکلشان  متفاوت باشد مگر آنکه از یک درخت باشند.

مزه مغز گردوی ایرانی چرب‌تر است، کمی طعمش گس است اما گردوی خارجی سه نوع مزه دارد؛ بی‌مزه، تلخ و شیرین بستگی به پری مغز، وزن پوست و به طور کلی به نژاد گردو بستگی دارد .

اما به طور میانگین هر کیلو گردو حدود ۹۰ تا ۱۰۰ عدد می‌شود یعنی هر عدد گردو حدود ۱۰ تا ۱۲ گرم است.

هر فال گردو هر فال گردو در واقع یک عدد گردو است که شامل چهارپَر گردو می‌شود.

در تویسرکان به هر فال گردو یک «گو» (GO) می‌گویند.

بهتر است برای تعداد کم گردو از گردوشکن استفاده کنید.

اما گر تعداد زیادی گردو دارید می‌توانید از یک فلز زیر گردو استفاده کنید تا صدای کمتری ایجاد شود.

دو روش برای شکستن وجود دارد: خشک و تر در حالت خشک رنگ مغز گردو عوض نمی‌شود اما مغز گردو سخت‌تر جدا می‌شود و ممکن است خرد شود.

در حالت تر، مغز گردو راحتتر جدا می‌شود و اصطلاحا مجلسی‌پسندتر است اما اگر خوب خشک نشود کپک می‌زند و کمی رنگ مغز گردو تیره‌تر می‌شود البته رنگش فرق دارد و در کیفیت گردو تاثیری ندارد.

توصیه می‌کنیم گردو را خشک بشکنید زیرا نگهداری از گردو در حالت تر سخت است و ممکن است گردو خراب شود.

تشخیص مغز گردوی ایرانی کمی سخت است چون ممکن است مغز گردو ایرانی و خارجی را مخلوط کنند و به اسم گردوی ایرانی بفروشند.

به همین دلیل بهتر است گردو با پوست بخرید گردو با پوست ایرانی و خارجی را می‌توان راحت‌تر تشخیص داد.

از طرفی خرید گردو با پوست کمی ریسک دارد زیرا مغز گردو نا نمی‌توان دید، مشخص نیست چند درصد آن گردوی مرغوب است، چقدر مغز دارد و… بنابراین اگر به فروشنده اعتماد دارید، بسته به شرایط خودتان هر کدام از گزینه‌های مغز گردو یا گردو با پوست می‌تواند انتخاب مناسبی باشد؛ اما اگر فروشنده را نمی‌شناسید، کمی گردو با پوست بخرید و مغز آن را جدا کنید خودتان کیفیت گردو را بسنجید.

همه محصولات فروشگاه پوست کاغذی تضمین بدون چون‌وچرای رضایت دارد: اگر از کیفیت محصول، نحوه ارسال یا بسته‌بندی راضی نبودید یا به هر دلیلی از خرید محصول منصرف شدید، پوست کاغذی ٪100 پول شما را بر می‌گرداند.

قوانین و مقررات وبسایت|ثبت شکایت اطلاعات تماس آدرس:همدان، تویسرکان، سرکان، خیابان مطهری، روبرو خونه آسید رحمان، پ 32 شماره تماس ثابت: 0912-8238263 شماره تماس همراه: 0912-8238263 nd.

سیماگر.

com شبکه های اجتماعی

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map