طراحی سایت ژئوگریدها

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت ژئوگریدها کسب وکار اینترنتی حرفه ای به صورت فروشگاهی و یا خدماتی در سطح اینترنت یکه تازی کنید. داشتن یک وب سایت حرفه ای و بهینه سازی و سئو کردن آن میتواند وضعیت اقتصادی شما را تغییر دهد. یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که علی الخصوص در این دوره ویروس منحوس کرونا میتوان انجام داد، سرمایه گذاری بر روی کسب و کار اینترنتی میباشد. شرکت سیماگر از معدود شرکت های معتبر در زمینه طراحی سایت، سئو سایت ، تبلیغات و برندینگ و بازرایابی اینترنتی است که توانسته با کنار هم قرار دادن یک تیم متخصص در هریک از زمینه های فوق برای مشتریان ارزش آفرینی و توسعه بازار داشته باشد. سیماگر خود را متعهد به توسه مشتریان میداند زیرا که توسه سیماگر در توسعه مشتریان میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

ژئوپارسیان از جمله شرکت های زیر مجموعه قادی هولدینگ می باشد که در سال ۱۳۸۵ با هدف فعالیت در صنعت تولید و مهندسی محصولات ژئوسنتتیک تأسیس شد.

مدیران شرکت، با سابقه ۲۵ سال فعالیت های اقتصادی و بین المللی و ۱۵ سال خدمات فنی و مهندسی و با بهره مندی از کادری متخصص و ورزیده در چندین گروه تخصصیِ تحقیق، تولید، طراحی، مهندسی و اجرای سیستم های ژئوسنتتیک، شرکت ژئوپارسیان را بنا نهادند.

مهندسان مجرب ژئوپارسیان در کارخانه با بکارگیری فناوری های نوین توانسته اند محصولاتی با کیفیت بالا را برای بهبود عملکرد سازه های ژئوتکنیکی از قبیل دیوارهای حائل، کوله پل ها و زیر ساخت های حمل و نقل، تولید کنند.

متخصصین ما در بخش فنی، سازه های ژئوتکنیکی را به صورت بهینه، با بکارگیری دانش و نرم افزارهایی مبتنی بر استانداردهای فنی بین المللی طراحی می کنند.

ژئوپارسیان به منظور بهینه سازی پروژه ها و دستیابی به بهترین راهکار، به مشتریان خود خدمات مشاوره ای تخصصی ارائه می دهد.

ما این انعطاف را داریم تا نیروهای اجرایی متعهد خود را جهت انتقال تجربه های ژئوسنتتیکی خود، به سراسر دنیا اعزام کنیم.

ما خود را به ارائه محصولات و خدمات بهینه، تامین رضایتمندی مشتریان متعهد می دانیم و فراتر رفتن از خواسته ها و انتظارات مشتریان را دنبال می­ کنیم.

سهیم بودن در آبادانی و توسعه زیرساخت­ های کشور عزیزمان ایران، افتخار ماست و در این راه برای شناساندن کاربردها و قابلیت­ های محصولات خود در پروژه ­های عمرانی با هدف مدیریت هزینه­ ها و تسریع و تسهیل اجرای پروژه­ های عمرانی سرمایه ­گذاری می­ کنیم.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map