طراحی سایت انواع چرخ بافندگي، خياطي و گلدوزي

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

وب سایت، امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می کند. داشتن یک وب سایت اینترنتی مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا فضایی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد. با ما همراه باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن شما را وراد فضای کسب و کار اینترنتی کنیم.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر و باسابقه و فعال در زمینه تولید تخصصی طراحی سایت ، سئو و بازاریابی اینترنتی میباشد .با طراحی سایت انواع چرخ بافندگي، خياطي و گلدوزي شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و فرصت های فروش خود را با بهتر دیده شدن افزایش دهید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

سبد خرید شما خالی است! پایه چرخ خیاطی یک قطعه کوچک است که باعث می شود دوخت ها راحت تر صورت گیرد.

امروزه پایه های چرخ خیاطی بسیار زیادی در بازار و برای انواع مختلف چرخ خیاطی وجود دارد.

هیچ ضرورتی وجود ندارد که با همه انواع این پایه ها آشنایی داشته باشیم.

  ما در این جا به معرفی انواع پرکاربرد آن ها می پردازیم.

  در اکثر چرخ خیاطی های مدرن امروزی، براحتی و با استفاده از یک اهرم می توان پایه چرخ خیاطی را تعویض نمود.

پایه چرخ خیاطی به نگاه دارنده پایه ای متصل شده که توسط یک میله و یک پیچ کوچک مهار شده است.

شما نیاز نیست که نگه دارنده پایه را جدا نمائید مگر اینکه قصد نظافت یا تعمیر داشته باشید.

     در ادامه قصد داریم به معرفی انواع پایه چرخ خیاطی بپردازیم.

با مجله اینترنتی بیست بافت همراه باشید.

ما در این قسمت به معرفی 13 مدل پایه چرخ خیاطی می پردازیم و 12 مدل بقیه را بخاطر کوتاه شدن این مطلب در مطلب دیگری ارائه می کنیم.

(پایه چرخ خیاطی - قسمت دوم)   این پایه ها در دو  شکل دارای شکاف باز و شکاف نیمه باز موجود است که نوع شکاف های باز را چند کاره نیز می گویند زیرا علاوه بر دوخت های ساده  زیگزاگ هم می دوزد و کارهای دیگر نیز در بعضی از چرخ های خیاطی انجام می دهد .

اما آن پایه هایی که شکاف آنها در حد یک دایره کوچک نیمه باز است فقط ساده دوزی می کندو  یا دوخت های ساده انجام می دهد.

        با اینکه می توانیم با پایه همه کاره، دوخت زیگزاک نیز بر سر درز ها ایجاد کرد و یااز چرخ های مخصوص پاکدوزی استفاده نمود با این وجود برخی از چرخ های خیاطی پایه ای برای پاکدوزی دارند که پارچه را جمع نمی کند.

          دروسط برخی پایه های چرخ خیاطی میله ای تعبیه شده است که زیگزاگ ها روی آن زده می شود و چون از حالت معمولی بسیار شل تر می باشند، می توانیم با باز کردن دو لای پارچه از یکدیگر و چیدن آنها بعنوان کوک شل از آن استفاده کرد.

اما اگر همین زیگزاک ها با برنامه های دیگر زده شوند ( که این بستگی به نوع چرخ خیاطی دارد) می توان باآن ریشه نیز زد.

تبلیغات متنی: چرخ خیاطی ژانومه             بصورت کلی زیپ ها سه دسته اند: 1- زیپ های مخفی ، 2-زیپ های دو طرفه و 3-زیپ های کاپشنی .

با همه پایه های چرخ خیاطی زیپ دوزی چرخ ها می توان هر سه نوع را دوخت را انجام داد اما برای راحت تر دوختن آنها طراحی های متفاوتی برای هرکدام از انواع این پایه های چرخ خیاطی انجام شده است .

با این حال آنچیزی که باید برای خرید جداگانه این نوع پایه ها برای چرخ خیاطی خود در نظر بگیرید، بلندی یا کوتاهی میله پایه چرخ خیاطی تان است زیرا ممکن است اینها با یکدیگر هماهنگ نباشند .

          با اینکه چرخ های خیاطی مخصوص پس دوزی یا دوخت مخفی در بازار موحود هستند که به وسیله آن ها می توان لبه پایین لباس ها را دوخت با این حال برخی از چرخ های خیاطی همه کاره نیز پایه مخصوص و یا ژتون مخصوصی دارند که با آنها هم می توان پس دوزی را انجام داد.

البته حتما باید نخ همرنگ پارچه را استفاده کرد و به کشش نخ بسیار توجه نمود و نحوه تاکردن پارچه جهت دوخت پس دوزی با چرخ همه کاره درشکل نشان داده شده است.

        در هنر و دوخت ساتن دوزی، دوخت زیگزاک ها به قدری نزدیک بهم و یک دست دست زده می شوند که اگر شما آنها را با نخ ابریشمی بدوزید مانند ساتن به نظر می آیند.

جهت نقش اندازی و وصل پارچه ها به یکدیگر می توان از این نوع دوخت استفاده نمود.

          این مدل پایه چرخ خیاطی صنعتی، برگردی در سر خود دارد که باید پارچه را در داخل آن جا داد و سپس نسبت به دوخت اقدام نمود.

که هم از دوخت ساده می توان استفاده کرد و هم از دوخت زیگزاگ، البته مشروط به اینکه، زیگزاک ها از عرض دوخت بیشتر نشوند .

ضمنا می توانید به شکل میان دوز دو طرف پارچه را در وسط به این شکل بدوزید ( در شکل پایین نمایش داده شده است )           از دیگر پایه هایی که برای دور دوزی استفاده می شود پایه های مخصوص نوار اریب است که با آن می توان هم مغزی دوزی کرد و هم نوار اریب دوخت .

بعد از تهیه نوار اریب که می توانید آن را هم از اریب پارچه تهیه کنید و با علامت گذار نوار اریب و یا اتو و دست آن را شکل دهید و یا به شکل آماده از بازار تهیه کنید آن را به طرقی که در شکل نشان داده شده می توانید بکار گرفته و مغزی دوزی کنید .

        برای زنجیره دوزی که نوعی دوخت تزیینی است در بعضی از چرخ ها ( مثل چرخ خیاطی ژانومه ۸۰۲ ) ماسوره خاصی همراه با پایه آن در نظر گرفته شده که این ماسوره نخی به آن پیچیده نشده و مثل ماکو عمل می کند .

در حقیقت در زنجیره دوزی فقط نخ رویی را داریم .

شکل پایه و ماسوره ماکو همراه با نوع دوخت آن در شکل نشان داده شده است .

نکته مهم این است که موقع دوخت باید پشت پارچه زیر پایه قرار گیرد زیرا دوخت زنجیره زیر کار است .

درانتها نیز دقت کنید نخ را بلند تر بچینید و  با سوزن دستی انتهای آن را محکم کنید .

در صورت بی دقتی و کشیده شدن اشتباه نخ تمام دوخت شما شکافته می شود.

            بعضی از چرخ های خیاطی برای قیطان دوزی پایه ای در نظر گرفته اند که زیر آن شیار نسبتا کلفتی دارد که قیطان داخل آن قرار می گیرد و دوخت روی آن انجام می شود .

البته برای قیطان دوزی از پایه های همه کاره نیز می توان استفاده نمود فقط باید دقت کرد سوزن دوختهای زیگزاکی که روی آن قرار می گیرد دقیقاً در کنار قیطان فرود بیایند.

            در بعضی چرخ ها برای این نخ پایه خاصی در نظر گرفته اند .

می دانیم که نخ ماهیگیری نخی نایلونی و شق می باشد که در انتهای لبه لباس ها با دوخت های زیگزاکی و یا کردونه دوخته می شود شق بودن نخ کمک میکند که لبه لباس حالت موج دار به خود بگیرد برای لباس های شب و عروس این نخ کاربرد فراوان دارد .

          رگه دوزی دوخت های نازک و تزینی است که روی لباس ها انجام می شود در پشت پایه شیار های نازکی تعبیه شده و باید با سوزن دوقلو با فاصله زیاد دوخته شود این دو دوخت که زیر آن کمی جمع شده کمک می کند رگه نازکی روی پارچه قرار گیرد.

هر رگه جداگانه باید اتو شود و بعد رگه دیگر  در کنار آن دوخته شود .

        برای دکمه دوزی کارپیش بر حتما باید پایین باشد و یا از صفحه مخصوص دکمه دوزی یا گلدوزی استفاده گردد طریقه جا انداختن پایه های چرخ های متفاوت با هم فرق دارد حتما از کاتالوگ مربوط به چرختان کمک بگیرید.

معمولا پایه هایی که دومیله دارند اول باید میله عقبی را در شیار پشت جا انداخت و بعد میله جلویی در شیار وسط قرار گیرد .

      تبلییعات متنی:   چرخ خیاطی کاچیران در این قسمت قبل به معرفی 13 نوع از پایه های چرخ خیاطی پرداختیم.

در مطلب بعدی و شماره دوم، قصد داریم به معرفی 12 مدل دیگر از پایه های چرخ خیاطی رایج در بازار بپردازیم.

برای مطالعه قسمت بعد اینجا را کلیک کنید.

  منبع: سایت ودیعه   20 بافت مرجع تخصصی نقد و بررسی انواع چرخ خیاطی در برند های مختلف چرخ خیاطی ژانومه، چرخ خیاطی کاچیران،چرخ خیاطی صنعتی، چرخ خیاطی برادر،چرخ خیاطی مارشال،چرخ خیاطی جک،چرخ خیاطی سینگر،اتو سیلتر، اتو کارگاهی ،قیچی برش،طاقه پهن کن،چرخ خیاطی گلدوزی و اطلاع از آخرین قیمت چرخ خیاطیموجود در بازار مانند قیمت چرخ خیاطی ژانومه،قیمت چرخ خیاطی کاچیران و سایر برند های زوجی،جک،ژوکی و فعال در زمینه خیاطی و آموزش خیاطی می باشد.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map