طراحی سایت انگور بی دانه پیکانی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت انگور بی دانه پیکانی در اینترنت حرفی برای گفتن داشته باشید. تابحال این اتفاق برای شما رخ داده است که در گوگل بدنبال موضوع خاصی گشته باشید و بلافاصله بعد از اینکه گوگل نتایج رو برایتان به نمایش درآورد روی دو الی سه لینک اول کلیک کرده باشید تا محتوای آن را مطالعه نمایید و درصورتی که از آن محتوا بهره کافی ببرید با مشاورین یا م سئو لین آن وب سایت ارتباط برقرار کرده باشید. به این فرآیند که در چند خط برایتان شرح دادم به صورت کلیات سئو سایت گفته میشود که روی یک وب سایت که توسط یک شرکت طراحی سایت تولید شده انجام میگردد. شرکت سیماگر تمامی این فرآیند را با دارا بودن تیم های تخصصی در زمینه طراحی سایت، سئو سایت، تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی برای شما در کمترین زمان ممکن انجام میدهد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

عضو هیات علمی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران با بیان این‌که تلاش ۲۰ ساله محققان دانشگاه تهران در تولید ۸ رقم انگور بی‌دانه حبه درشت صادراتی با اسامی «پردیس»، «زرین»، «رخشا»، «الماس»، «یاقوت کبود»، «بی‌دانه سیاه»، «سروش» و «عقیق» به بار نشست، گفت: این دستاورد در نتیجه اصلاح انگور برای پیدا کردن ارقام جدید بی‌دانه درشت با کیفیت انبارمانی (قابلیت نگهداری در سردخانه) و حمل و نقل خوب حاصل شد.

دکتر علی عبادی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این‌که ارقام انگور موجود در ایران عمدتاً دانه‌دار یا بی‌دانه ریز هستند، در حالی‌که عملاً انگورهای بی‌دانه درشت و گوشتی برای صادرات ترجیح داده می‌شوند.

وی با اشاره به وجود ۴ رقم انگور بی‌دانه عسگری، یاقوتی، بی‌دانه سفید و بی‌دانه قرمز در کشور که همگی ریز هستند، افزود: در این طرح ۸ رقم انگور از طریق تلاقی دادن و دو رگ گیری کردن میان ارقام دانه‌دار حبه درشت با ارقام بی‌دانه هیبرید حاصل شد.

عضو هیأت علمی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران با بیان این‌که بذور دو رگ کاشته شد و این کار ۸ سال زمان برد تا به بار بنشیند، افزود: چون گیاهان از بذر ایجاد می‌شوند و باید دوره نونهالی را طی کنند تا بالغ و بارور شوند، در ادامه ارزیابی نتایج آغاز شد تا دورگ‌های مطلوب از دورگ‌های غیر مطلوب تفکیک شوند.

دکتر عبادی با بیان این‌که در ادامه طرح آزمایشی تکراردار با ۸ تکرار انجام شد و تقریباً ۶ سال این ارزیابی طول کشید تا ثبات صفات مختلف میوه و عملکرد دقیقاً بررسی شود، خاطرنشان کرد: در انتها هم برای ثبت ارقام و با توجه به دستورالعمل‌های مؤسسه ثبت و گواهی بذر و نهال آزمون DUS انجام شد تا بدین ترتیب اجازه ثبت ارقام جدید داده شود.

وی با بیان این‌که آزمون DUS چهار سال زمان برد تا در نهایت مشخصات خاص ارقام برتر تعیین شده و به‌عنوان رقم جدید معرفی شوند، تصریح کرد: هم‌اکنون در مرحله اعلام در روزنامه رسمی کشور هستیم تا کسی ادعایی در مورد این ارقام نداشته باشد.

عضو هیأت علمی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران با بیان این‌که پس از آن می‌توان با بخش خصوصی یا دولتی طی قراردادی امتیاز را واگذار کرد، افزود: پس از واگذاری امتیاز این ارقام به بخش خصوصی، آن‌ها اقدام به تکثیر و فروش به باغداران خواهند کرد.

دکتر عبادی با بیان این‌که فرصت اعلام در روزنامه رسمی کشور در پایان خردادماه به اتمام می‌رسد، یادآور شد: عمدتاً ارقام جدید بی‌دانه، حبه درشت و گوشتی هستند که برای مصارف تازه خوری و تهیه کشمش استفاده می‌شوند.

انتهای پیام

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map