طراحی سایت انگور شاهانی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با طراحی سایت انگور شاهانی کسب وکار اینترنتی خود در شبکه های اجتماعی را پررنگ نمایید. شاید این جمله کمی برایتان عجیب به نظر برسد منتها منظور از اینکه از طریق شبکه اجتماعی این تجربه رو داشته باشید این هست که داشتن یک طراحی سایت ملزومه موفق شدن در اینستاگرام میباشد و بر اساس تحقیقات بررسی شده در سطح جهانی این موضوع به اثبات رسیده که برای موفق شدن یک کسب و کار در سطح اینترنت شما میبایست تمامی زیرساخت های اصلی را آماده داشته باشید از جمله این زیرساخت ها طراحی سایت، سئو سایت ، تبلیغات ، برندینگ و بازاریابی است که همه این ها را میتوانید در شرکت سیماگر تجربه نمایید. کادر متخصص و هزینه مناسب و بجا شما را در توسعه اینترنتی چند گام به جلو خواهد برد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

آذر ۷, ۱۳۹۹ آبان ۲۲, ۱۳۹۹ آبان ۱۴, ۱۳۹۹ مهر ۲۹, ۱۳۹۹ مهر ۱۲, ۱۳۹۹ شهریور ۳۰, ۱۳۹۹ شهریور ۱۵, ۱۳۹۹ شهریور ۱, ۱۳۹۹ مرداد ۲۱, ۱۳۹۹ مرداد ۸, ۱۳۹۹ تیر ۳۱, ۱۳۹۹ تیر ۱۰, ۱۳۹۹ تیر ۱, ۱۳۹۹ خرداد ۲۳, ۱۳۹۹ خرداد ۱۹, ۱۳۹۹ معمولاً زمان تحویل کار با توجه به نوع سفارش متفاوت می باشد و این زمان بسته به فشار کاری نیز متغیر است.

برای کارهای حرفه ای و پیشرفته مدت زمان حداقل 10 روز نیاز می باشد ، برای فارسی سازی انواع قالب و اسکریپت حداقل 3 روز و حداکثر 1 هفته مورد نیاز است در نظر داشته باشید که مد نظر دیزاین مای سایت ، کیفیت عالی و بهترین کار ممکن می باشد.

سایت مورد نظر، یا توضیحات شما شماره همراه شما 2  ×   =  دو تمامی حقوق برای شرکت دیزاین مای سایت محفوظ است 1399-1386 حریم خصوصی | شرایط و ضوابط

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map