عدد - شبکه هوشمند تبلیغات درون برنامه ای

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با عدد - شبکه هوشمند تبلیغات درون برنامه ای کسب و کار خود را توسعه دهید در تبلیغات و برندینگ و بازاریابی تمام شرکت ها می کوشند تا خود را بهتر و بیشتر در معرض چشم مشتران قرار دهند. شرکت سیماگر یک شرکت معتبر و یک پکیج کامل در رابطه با کسب و کار اینترنتی است که تمام این فرایند ها را با استفاده از تحلیل های EFE و IFE انجام میدهد و برای مشتریان به قالب استراتژی و برنامه ریزی تحویل میدهد. راه حل انجام درست ترین کار مشاوره است و شرکت ما آماده برگزاری یک جلسه جهت همگام سازی و ارائه راه حل ها و فرصت ها برای شغل شماست.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

سیماگر با در اختیار داشتن شبکه تبلیغاتی گسترده‌ و ارائه انواع تبلیغات آنلاین بر روی این رسانه‌ها قادر است نیازهای تبلیغات آنلاین بزرگترین برندها را برآورده کند.

تبلیغات نصب اپلیکیشن (CPI) از جمله محبوب ترین نوع تبلیغات دیجیتال در سیماگر است.

تبلیغات CPA یا عضویت کاربر نیز از جمله خدمات سیماگر می باشد.

تبلیغات بنری و ویدیویی از انواع روش های تبلیغات موبایلی سیماگر می باشد.

سیماگر با ارائه هوشمند تبلیغات درون برنامه ای به کاربران، کسب درآمدی پایدار و قابل‌توجهی را بدون آسیب به تجربه کاربری برای صاحبان رسانه فراهم می‌کند و تبلیغات را در فضای دیجیتال به گونه ای موثر و بهینه نمایش میدهد.

ترافیک وب‌سایت خود را با شبکه تبلیغات کلیکی افزایش دهید تبلیغات کلیکی (pay per click یا PPC ) به روشی در تبلیغات آنلاین گفته می شود که شما تبلیغ خود را توسط سرویس دهنده این نوع تبلیغات در سایت و یا اپلیکیشن قرار داده و به ازای کلیک و توجه کاربران به تبلیغ و محصول خود مبلغی را پرداخت می کنید.

از تبلیغات کلیکی بیشتر بدانید نصب باکیفیت و در مقیاس بالا را با تبلیغات درون اپلیکیشنی تجربه کنید تبلیغات CPI، تخصصی ترین نوع تبلیغات دیجیتال در سیماگر محسوب می‌شود.

سیماگر می‌تواند مخاطب هدف شما را شناسایی و جذب کند و به این ترتیب، نصب با کیفیت و در مقیاس بالا برای شما بدست آورد.

اطلاعات بیشتر برای تبلیغات نصب اپلیکیشن یا CPI با تبلیغات هوشمند CPA مخاطبان خود را تا عضویت در یک سامانه، دنبال کنید درشبکه تبلیغات دیجیتال از طریق تبلیغات ویدیویی جذاب، دیده شوید طبق بررسی‌های انجام شده، 51 درصد از تمام نمایش‌های ویدیویی در موبایل اتفاق می‌افتد.

همچنین، 53 درصد از کاربران تلفن‌های هوشمند تمایل به تماشای ویدیوی محصولات در  اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های موبایلی  دارند.

بنابراین، می‌توان گفت تاثیر ویدیو در میان کاربران موبایل بیشتر از کاربران سایر دستگاه‌ها می‌باشد.

بنایراین،  تبلیغات ویدیویی  در اپلیکیشن‌های موبایل تاثیر زیادی بر کاربران دارد و به خوبی می‌تواند محصول و یا سرویس تبلیغ دهندگان را معرفی کند.

از تبلیغات ویدئویی بیشتر بدانید انواع تبلیغات دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام و مدیریت آن‌ها را به ما بسپارید مهارت‌های دیجیتال مارکتینگ خود را با کالج سیماگر تکمیل کنید اگر به یادگیری دیجیتال مارکتینگ علاقه مند هستید کالج سیماگر در زمینه آموزش همراه شما خواهد بود شروع یادگیری با بلوک آموزشی دیجیتال مارکتینگ در کالج سیماگر اگر تبلیغ‌دهنده و یا صاحب رسانه هستید، به سیماگر بپیوندید.

سیماگر با استفاده از سیستم هوشمند خود و اطلاعات جامعی که از کاربران آنلاین ایرانی دارد، مخاطبانتان را شناسایی می‌کند و تبلیغات موبایلی هدفمند را به گونه‌ای جذاب به آن‌ها نمایش می‌دهد.

تمام حقوق سایت برای شرکت پگاه داده ‌کاوان شریف محفوظ است © 2015 Pegahtech.

ir

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

image
map