لوگو شرکت طراحی سایت

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با لوگو شرکت طراحی سایت شما میتوانید سریعا کسب وکار اینترنتی خود را ایجاد و توسعه دهید، دنیای امروز اینترنت در تلاش است تا کسب و کار سنتی دیروز را به کسب وکار اینترنتی امروز متصل کند . شبکه های اجتماعی و فضای وب سایت باعث بیشتر دیده شدن و در نهایت باعث افزایش فروش میشود.

شرکت سیماگر با حضور برنامه نویسان برتر چند ساله ایران و چین و هند توانسته است در زمینه طراحی سایت، سئو و بازاریابی اینترنتی حضور پر رنگی داشته باشد..با لوگو شرکت طراحی سایت شما میتوانید از بستر اینترنت به کسب و کار خود بپردازید و فرصت های فروش خود را با بهتر دیده شدن افزایش دهید.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

نوشته شده توسط مدیر وب سایت آدرس کوتاه این صفحه: https:سیماگر.

com/?p=3265 چگونگی انجام پروژه طراحی لوگو یا نشان تجاری در شرکت سیماگر بخشی از خدمات قابل ارائه از سوی شرکت سیماگر، خدمات طراحی گرافیک از جمله طراحی لوگو یا نشان تجاری می باشد: جهت سفارش طراحی لوگو یا نشان تجاری به مجموعه سیماگر در ابتدا می توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه نموده و نمونه کارهای موجود را مشاهده نمایید و یکی از پکیج های طراحی لوگو سیماگر را انتخاب نمایید: در این پکیج پس از تماس طراح و تبادل اطلاعات و نظرات، با توجه به درخواست مشتریان محترم یک طرح آماده و ارائه خواهد گردید و در ادامه طرح فوق تا پنج مرحله قالب ویرایش خواهد بود.

در  پکیج شماره 2 طراحان سیماگر پس از هماهنگی و دریافت اطلاعات مشتریان گرامی، پروژه طراحی لوگو را آغاز می نمایند، در این پکیج با توجه به مواردی که با مشتریان هماهنگ گردیده، همزمان سه طرح آماده و ارائه می گردد تا مشتریان عزیز بتوانند از میان آنها بهترین انتخاب را داشته باشند، همچنین در صورت نیاز طرح انتخابی تا ده مرحله قابلیت ویرایش خواهد داشت، تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

طراحی یک لوگوی مناسب مهمترین گام در هویت بخشی به فعالیت شماست، بنابراین تلاش طراحان ما در این مجموعه بر آن است تا با بهره گیری از تجربه و دانش طراحی بهترین لوگو یا نشان تجاری را به شما عزیزان ارائه نمایند.

برخی از نمونه لوگوهای طراحی شده

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.