مشاوره و برندینگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درخواست مشاوره

image
جهت انجام مشاوره فیلد زیر را پر کرده و هزینه مشاوره را بپردازید تا با شما تماس بگیریم.

با مشاوره و  برندینگ شما میتوانید اپلیکیشن شخصی خودتان را که معرف کسب و کارتان است در سطح اینترنت خوشچهره کنید تا با آگاه سازی و اطلاع از خدمات مشتریان بیشتری را جذب نمایید. برندینگ یک امر بسیار مهم در نقش بستن حس خرید و فروش در زهن مشتری میباشد.

برند شدن یک نام تجاری برابر با تمام زحماتی است یک شرکت برای تولید محصول تا عرضه آن در بازار میکشد. برندینگ یک اصل اساسی در بازاریابی میباشد که باعث افزایش مشتری و تسهیل خرید و فروش میگردد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

برندسازی یا برندینگ Branding فعالیت‌های مربوط به مدیریت برند است که قسمت مهمی از فرایند کسب و کار است.

بنابراین برندینگ و مدیریت برند در هر کسب و کار و بدون در نظر گرفتن اندازه آن بسیار مهم است زیرا که با بازار ارتباط برقرار نموده و در مورد کسب و کار و محصول شما به بازار اطلاعات می‌دهد.

سازمانها برای موفقیت در برنامه ریزی و اجرا به کمک یک مجموعه مشاوره برندسازی یا مشاوره برندینگ حرفه‌ای خواهد بود که با ایجاد یک نام تجاری قوی ، از یک سو بتوانند به ایده‌های برندینگ، جامع عمل پوشانده و از سوی دیگر بتوانند بر افزایش سطح فروش اثر معناداری داشته باشند.

برند Brand ( نشان تجاری، نماد تجاری، علامت تجاری ) یک مفهوم کلیدی در محافل بازاریابی است، می‌توان از آن به عنوان سکوی پرشی که می‌تواند کسب و کار شما روبه‌جلو و موفقیت ببرد و به شما یک مزیت رقابتی بدهد، یاد نمود.

نام تجاری قوی که به‌درستی و به روش علمی تعریف‌ شده باشد، باعث افزایش فروش ، ایجاد وفاداری مشتری، ایجاد ارزش برای نام تجاری و مهم‌تر از همه،کاتالیزوری برای رشد کسب و کار خواهد بود از طریق ایجاد انگیزه در مصرف‌کنندگان برای خرید محصول شما.

برند که معمولاً با آرم، نشانه، نام و یا تصویر است و مصرف‌کنندگان با دیدنشان به یاد شرکت و محصولات آن افتاده و به‌اصطلاح همراه با تداعیات برند خواهد بود.

اما درواقع ، نام تجاری نیز شامل عوامل دیگری است ، که شامل آن دسته از ویژگی‌های منحصربه‌فرد است که باعث تشخیص محصول شرکت از محصولات رقیب و یا محصولات نزدیک می‌گردد، که البته آن نیز به کیفیت محصول و سیاست‌های شما درزمینهٔ نحوه انجام کار تجاری شما، و اینکه شما چگونه توسط دیگران درک ( درک مشتری از کسب و کار ما ) شده‌اید.

لوگو و تصویر برند بخش مرکزی برند است و ضمنا لوگو ، رنگ و طراحی نقش اساسی در تصویر برند و اینکه مشتری آن را به یاد بیاورد دارند.

مدیریت موفق برند نیازمند قدرتمند کردن ارتباط تصویر برند و مشتری در تمام زمان‌هاست.

هرگونه تغییر در تصویر برند اعم از رنگ، لوگو یا تصویر باعث تغییر وفاداری مشتری می‌شود که در نتیجه این امر بر روی تصمیم خرید مشتری تاثیر گذار است.

وقتی‌که مصرف‌کننده تصویر یک برند را درک کند و یک تجربه خوب یا بد را با آن مرتبط کند آنگاه مدیریت درک مشتری به یک بخش مهم از مدیریت برند تبدیل می‌شود.

با تغییر در تکنولوژی و سبک زندگی، توقعات مشتری نیز تغییر می‌نماید.

مشتریان انتظار یک تصویر برند مدرن و به روز را دارند که مطابق با شرایط امروز باشد و نه آنچه از مد افتاده است.

لوگوها و تصاویر برند باید اصلاح شوند تا به روز شده و با مشتریان تطبیق یابند.

لوگوها باید المان‌های برند قدیمی یعنی رنگ و تصویر و غیره را به شکل اصلاح‌شده داشته باشند اما الگوی کلی آن باید برای مشتری آشنا باشند.

بنابراین مشتریان همچنان تصویر و برند قدیمی را به یاد میاورند.

بی‌هیچ تردیدی ایجاد نام تجاری  ، به‌ویژه برای کسب و کار کوچک بسیار حائز اهمیت است.

مصرف‌کنندگان همیشه مایل به خرید محصولات بوده‌اند که به آن اعتماد دارند.

تعریف درست یک نام تجاری خوب و قوی، مزیت رقابتی پایداری به شما می‌دهد.

ایجاد نام تجاری این اجازه را می‌دهد تا شمارا برای محصولاتتان هزینه بیشتری متقبل شده اما باایمان به اینکه مصرف‌کنندگان حاضر است پول بیشتری خرج نماید و وفادار به برند باقی خواهد ماند، و خرید آن را به قیمت بالاتر خواهد پذیرفت.

تقویت پایدار نام تجاری ، پاسخ مثبت از مصرف‌کننده را به دنبال خواهد داشت.

نام تجاری یک‌راه برای جذب مشتریان جدید است.

زمانی یک مشتری نزد شما می‌آید، که در مورد محصول و کسب و کار شما شنیده باشد و شما می‌توانید در مورد خرید این محصول از شما ، مطمئن باشید .

هنگامی‌که شما برای اجرای مبارزات بازاریابی(اجرای کمپین‌های بازاریابی) اقدام می‌نمایید، در واقع شما به‌سادگی شروع به جذب تعداد زیادی از مشتریان نموده‌اید.

بچه‌های بازاریابی وقت خود را با کسانی صرف خواهند نمود که معتقد هستند منجر به پیدا نمودن خریدارانی جدی خواهد شد.

همان‌طور که توضیح دادیم، نام تجاری یک‌راه مؤثر برای تسهیل رشد کسب و کار شما است.

وقتی اجرای برندینگ با موفقیت همراه باشد، نام تجاری به شما یک موقعیت استراتژیک در بازار خواهد داد، و در نهایت منجر به سود افزایش خواهد شد و آن ناشی از هجوم مشتریان جدید، و ادامه حمایت از سوی مشتریان کنونی خواهد بود.

برندسازی داخلی به معنای کمک به تمام اعضای سازمان است.

کمک به بازاریابان و مدیران بازاریابی، به اهداف و ارزشهای والای سازمان ، اعتقاد به داستان برند، مشارکت در حمایت برند (بیان داستان برند ) –در خلال تمام فعالیتهای روزانه کاری.

    مشاور برندسازی باید بتواند ارزش احساسی برند که از طریق شاخص‌های کیفی به دست آورده و نتایج ملموس کمی تبدیل نماید.

مشاور برندسازی باید بتواند ارزش عملیاتی برند که از طریق شاخص‌های کمی به دست آورده.

مشاور برندسازی باید بتواند از هر دو شاخص به ارائه گزارش وضعیت موجود برند و ترسیم وضعیت آتی برند دست یابد.

  یکی از شرکت‌های مهم و بین‌المللی در تعریف استانداردهای استراتژی برند و برندینگ ، شرکت معظم Interbrand اینتربرند آمریکا با است.

این شرکت با داشتن چند هزار کارمند در سراسر دنیا و بیش از 30 دفتر در پنج قاره، در حوزه مارکتینگ ، صاحب‌نظر بوده و سهم عظیمی در گسترش علم برندینگ در دنیا داشته است.

تیم مشاوران مدیریت ایران، با توجه به نمایندگی انحصاری از CMCG، توانسته است تا با تجربیات علمی و عملی خود به نحو شایسته‌ای این استانداردها را کسب و پیاده‌سازی نماید.

  برای آشنایی با فرایند مدیریت برند و نیز نحوه ارزش‌گذاری برند به صفحات تخصصی آن در سایت ما مراجعه نمایید : مدیریت برند و ارزش‌گذاری برند     دفتر ايران : تهران - تهران پارس دفتر اتریش : سالزبورگ - فوشلم سی دفتر استرالیا : نیوسات ولز - نیوکسل رزومه انگلیسی و فارسی خود را ایمیل نمایید.

صفحه تخصصی در Linkedin

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت آپ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

map