هزینه برندینگ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با هزینه  برندینگ در اینترنت شما میتوانید کاری کنید که کسب و کارتان بیشتر دیده شود. برندینگ در شرکت سیماگر به صورت کاملا نوین و بروز ارائه میگردد که به طور کلی متکی بر ایده های خلاقانه و نو میباشد که بر پایه ایده های خام در مجموعه ارائه میگردد و با طوفان فکری سعی در ارائه بهترین راه حل جهت جذب مشتری از طریق تبلیغات در راستای برندینگ را دارد.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر با تکیه بر کادری مجرب آماده ارائه خدمات در حوزه کسب و کار اینترنتی و IT به شما عزیزان میباشد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

چشم انداز بازاریابی و تبلیغات با ظهور دنیای دیجیتال، به صورت برگشت ‌ناپذیری تغییر کرده است.

جلب توجه مصرف ‌کنندگان در این بازار شلوغ روز به روز دشوارتر می‌شود.

در این شرایط، برند شما چطور می ‌تواند از این جمع متمایز شود؟ با استفاده از یک استراتژی بازاریابی مبتنی بر محتوای حماسی و قهرمان ‌محور، شما قادر خواهید بود با مصرف کنندگان خود ارتباط برقرار کرده و با آنها رابطه قابل اعتمادی برقرار کنید که در نهایت منجر به فروش بیشتر خواهد شد.

داستان از این قرار است: برای بقا و ایستادگی، بازاریابی محتوا برای همه برندها ضروری است اما برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی مؤثر با افزایش ROI، شما نیاز به یک نقشه راهبردی با وضوح مشخص دارید تا محتوای حماسی ایجاد کنید و با موفقیت به مصرف‌ کنندگان خود دسترسی داشته باشید.

جدول محتویات طبق اعلام موسسه بازاریابی محتوا: «بازاریابی محتوا یک رویکرد استراتژیک بازاریابی است که بر ایجاد و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و مداوم برای جذب و حفظ مخاطب – مخاطبی که از پیش مشخص و تعریف شده است تمرکز دارد و در نهایت منجر به اقدامات سودآور مشتری ‌محور خواهد شد».

محتوا شامل مقالات، پست ‌ها، تصاویر، فیلم‌ ها، اینفوگرافیک‌ ها، تصویرسازی‌ ها، بازی ‌ها، توضیحات محصول، آموزش ‌ها، مطالعات موردی، آگهی‌ های تبلیغاتی، توصیه ‌ها و هرگونه اطلاعات در مورد برند شما، مزایای برند، محصولات، ویژگی های محصول، صنف یا صنعت است.

می توان آن را در بلاگ ها، وب سایتها، رسانه های اجتماعی، مجلات و هر رسانه دیگر ارسال کرد.

اما ایجاد محتوا چه فایده ای برای شما خواهد داشت؟ از طریق ایجاد محتوای هدفمند و ارزشمند، شما خواهید توانست: در اینجا یک مثال بازاریابی محتوا را برای درک بهتر موضوع، بیان می کنیم: کوکاکولا با کمپین Share a Coke (یک کمپین مخصوص تبلیغات نوشابه‌ ها)، قوطی و بطری ‌های خود را با نام، اصطلاحات خاص و پیام هایی متمایز می کند و یک تجربه منحصر به فرد و شخصی با برندش را ایجاد می کند.

از طریق این استراتژی ساده برای بازاریابی محتوا، کوکاکولا مصرف کنندگان جوان خود را ترغیب می کند تا طرفداران برند شوند و مارک و محصولاتش را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، کوکاکولا به نوعی الهام بخش آن ‌هاست که با یکدیگر و با برند کوکاکولا ارتباط برقرار کنند.

کمپین Share a Coke به این ترتیب سطح آگاهی از برند را در رسانه های اجتماعی افزایش داد و منجر به افزایش فروش شد و ارتباط بین مصرف کنندگان جوان و این برند را تقویت کرد.

چگونه می ‌توان یک استراتژی بازاریابی محتوای حماسی را توسعه و فروش خود را افزایش داد: قدم اول این است که شما باید بودجه و منابع لازم را به بازاریابی محتوا اختصاص دهید.

این موضوع برای مدیریت مشاغل و نام تجاری شما در زمان ظهور برندتان بسیار ضرورت پیدا خواهد کرد و در ابتدای فهرست اولویت ‌هایتان قرار خواهد گرفت.

به یک تیم اختصاصی در بخش بازاریابی نیاز دارید که تنها با تمرکز بر تهیه نقشه راهبردی و اجرای استراتژی محتوای شما، شروع به فعالیت کنند.

برای تاثیرگذاری بیشتر، باید استراتژی محتوای خود را در استراتژی بازاریابی ‌تان ادغام کنید و استراتژی محتوای خود را در کنار استراتژی بازاریابی خود بسازید.

این امر باعث می ‌شود که در اقدامات بازاریابی خود هماهنگ باشید و به طور مؤثر به اهداف بازاریابی خود برسید.

برای تسلط بر بازاریابی محتوا، باید یک قانون ساده را دنبال کنید: مصرف کنندگان خود را در قلب استراتژی محتوای خود قرار دهید.

هرقدر از اهمیت این اصل بگوییم، باز هم کم است: مصرف کنندگان خود را در قلب استراتژی محتوای خود قرار دهید.

شما باید هر قطعه محتوا را به یک از بخش از مصرف کنندگان خود اختصاص دهید.

شما باید محتوای خود را برای مخاطب مورد نظرتان شخصی ‌سازی کنید و بدانید که اهداف و خواسته‌ های متفاوت، به محتوای متفاوتی هم نیاز دارند.

هنگامی که گروه‌ های هدف مختلف خود را تعیین کردید، باید آنها را درک کنید.

آنها چه کسانی هستند؟ نیازها، مسائل، چالش‌ ها و آرزوهای آن‌ ها چیست؟ آنها نسبت به صنف و برند شما چگونه رفتار می‌کنند؟ آنها در طیف مصرف ‌کنندگان در چه جایگاهی قرار می ‌گیرند؟ آن‌ها چگونه خرید می ‌کنند؟ به دنبال چه اطلاعاتی هستند؟ عادت ‌های آن‌ ها در رسانه های اجتماعی چیست؟ یک مثال عالی : مصرف کنندگان اصلی Go Pro افراد ماجراجویی هستند که دوست دارند شاهکار های خود را به اشتراک بگذارند.

وقتی به آنها اجازه داده شد که از احساسات و هیجانات خود عکس بگیرند و سپس تشویق شدند تا این ماجراجویی های خود را با دوستانشان و حتی با جهان به اشتراک بگذارند، Go Pro نشان داد که چگونه این برند و محصولش توانسته به صورتی یکپارچه‌ با سبک زندگی مصرف‌کننده متناسب و هماهنگ شود.

از طریق این کمپین تولید محتوای ایجادشده توسط مصرف‌ کننده، این برند به طرز بی‌ سابقه ‌ای با مصرف‌ کنندگان خود درگیر می ‌شود و هویت برند که همان «عکس بگیر + زندگیت را به اشتراک بگذار» هست را تقویت می‌ کند.

قبل از ایجاد محتوا، شما باید هدف استراتژی محتوای خود را تعریف کنید، و این هدف به گروه مخاطب شما بستگی دارد.

هر مخاطبی به اهداف متفاوتی نیاز دارد.

این هدف همچنین بستگی به مخاطبان شما در سفر مشتری دارد.

آیا هدف شما در حال حاضر افزایش آگاهی از برند در بین مصرف ‌کنندگان بالقوه شماست؟ آیا می‌ خواهید فروش خود را در بین مصرف کنندگان موقتی خود افزایش دهید؟ آیا به دنبال تغییر تصویر برند خود در میان بخشی از مصرف کنندگان هستید؟ یا شاید می خواهید با مصرف کنندگان وفادار خود بیش از پیش ارتباط برقرار کنید.

هنگامی که مخاطبان خود را تعریف و درک کردید و هدف از استراتژی محتوای خود را بیان کردید، باید محتوای مرتبط، ارزشمند و هدفمند ایجاد کنید.

ارتباط و ارزش محتوای شما باید نه توسط خود شما بلکه توسط مصرف ‌کنندگان تعریف شود.

محتوایی که ایجاد می ‌کنید باید مورد توجه مخاطبان شما قرار گرفته و برای آنها مفید باشد.

راز ایجاد محتوای حماسی این است که: با درک مخاطبان خود، نیازها، مسائل و چالش ‌های آنها، می توانید علایق آنها را درک و به آنها در حل مسائل خود و پاسخگویی به چالش هایشان کمک کنید.

بنابراین تلاش کنید تا محتوایی را خلق کنید که راه حل مشکلات را در اختیار مصرف کنندگان قرار می ‌دهد.

محتوای شما باید توسط متخصصانی که دانش و تجربه خاص در مبحث مورد نظر دارند ایجاد شود و همچنین باید جذاب و الهام بخش باشد.

با این کار  برندتان نزد مخاطبان، معتبر، قابل اعتماد و با ارزش ارزیابی می شود و این امر اثر مثبتی بر برند شما خواهد گذاشت.

شما همیشه باید پیام برند خود را در قلب محتوا قرار دهید.

این پیام باید متناسب با هدف و نیازهای شما شخصی سازی شود و تأثیرگذار باشد و با آنها هم صدا و هماهنگ شود.

همچنین باید بتوانید از طریق پیام برندتان به مخاطبان خود در مورد برند خود و محصولات و مزایای آن ها آموزش دهید.

این امر باعث می شود تا محتوای شما و برند شما به یاد ماندنی شود و در برقراری روابط محکم ‌تر با مصرف کنندگان، موفقیت بیشتری داشته باشید.

در نهایت سبک نوشتاری و لحن شما باید متناسب با لحن برند شما باشد.

همانطور که یک برند باید از هر جهت باثبات باشد، بازاریابی محتوا نیز از این قاعده مستثنا نیست.

بنابراین سبک نگارش مطالب شما باید نشانگر برند شما باشد و ارزش‌های برند شما را تقویت کند.

در اینجا یک مثال دیگر برای بازاریابی محتوا وجود دارد: والمارت با مجله سبک زندگی Live Better (بهتر زندگی کن) به خریداران خود القا می کند تا ضمن جلوگیری از ولخرجی و در چارچوب یک بودجه ‌بندی مناسب، زندگی کامل تری داشته باشند.

این برند خرده فروشی متوجه این نکته است که مصرف کنندگانش با بودجه محدودشان به سختی زندگی می کنند اما در عین حال باز به دنبال بلندپروازی های شخصی شان هستند و به همین دلیل محتوایی را ارائه می دهند که شامل دستور العمل ها، نکات زیبایی، مشاوره خانه داری و ایده های مد است.

از طریق این مجله، والمارت با مصرف کنندگان خود درگیر می شود و شعار این برند که “صرفه جویی در پول ، زندگی بهتر” است را تقویت می کند.

نتیحه جه خواهد بود؟ هر گروه از مخاطبان، نیازها و چالشهای گوناگون و به مطالب و پیام‌های متفاوتی هم نیاز دارند که توسط متخصصان ایجاد شده است.

از طریق این محتوای حماسی، می توانید برند و محصولات خود را در این بازار شلوغ متمایز جلوه دهید.

6) توزیع را فراموش نکنید برای اینکه محتوای حماسی شما بیشترین تأثیرگذاری را داشته باشد و برای اینکه بازاریابی محتوا بتواند ROI خود را افزایش دهد، باید آن را در مکانهای مناسب برای مخاطبان خود توزیع کنید، یعنی در جایی که در دسترس آنها باشد.

با شناخت مخاطب مورد نظر خود، می توانید از عادات آنها، پلتفرم ‌های مورد استفاده آنها و اطلاعاتی که جستجو می کنند هم شناخت خوبی پیدا کنید.

محتوای شما باید به راحتی توسط مخاطبان شما پیدا شود، حتی اگر آنها خود به دنبالش نباشند.

در غیر این صورت هرگز به مصرف ‌کنندگان خود دسترسی پیدا نخواهید کرد و تمام تلاش ‌های استراتژی محتوای شما بیهوده خواهد بود.

برای توزیع بهتر و مؤثرتر محتوای خود ، باید به افراد تأثیرگذار بر مصرف کننده خود دسترسی پیدا کنید و برای توسعه، ایجاد و توزیع محتوای خود با آنها همکاری کنید.

اینفلوئنسرها باعث می شوند تا محتوای شما به صورت تصاعدی توزیع شود و حتی معتبرتر، مستندتر و قانع کننده تر تلقی شود.

علاوه بر این شما باید طرفداران برند خود را توسعه داده و پرورش دهید.

آنها به شما در به اشتراک گذاشتن و تقویت مطالب و پیام برندتان کمک می کنند.

شما همچنین باید محتوای خود را مطابق با پلتفرمی که توزیع کرده اید بهینه کنید.

در برخی از پلتفرم ‌های خاص، انواع خاصی از محتوا بهتر دریافت می شوند و تأثیر گذارتر هستند.

بنابراین باید محتوای خود را با پلتفرم ‌های مختلفی که در آن به اشتراک می گذارید تطبیق دهید.

برای درک موفقیت کمپین محتوای خود و افزایش ROI آن، باید نتایج آن را پیگیری کنید.

شما باید اقدامات خود را در حین برنامه‌ریزی استراتژی محتوا و قبل از شروع کمپین محتوای خود تعریف کنید.

فعالیت های لازم برای ردیابی اثربخشی محتوای شما بستگی به هدف استراتژی محتوای شما دارد.

در اینجا 5 اقدام برای ردیابی اثربخشی بازاریابی محتوای شما ارائه شده است: مشارکت: برای هرگونه کمپین بازاریابی محتوایی ، باید میزان مشارکت آن را پیگیری کنید.

کلیه مطالب باید جذاب و الهام بخش باشد تا بتواند مخاطبان را به طور مؤثر جذب و حفظ کند.

چند نفر محتوای شما را به اشتراک می گذارند؟ چه کسی محتوای شما را به اشتراک می گذارد؟ چه تعدادبا محتوای شما مشارکت می‌کنند؟ اکنون چند نفر در رسانه ‌های اجتماعی برند شما را دنبال می کنند؟ توزیع: اگر هدف استراتژی محتوای شما آگاهی از برند است، باید توزیع محتوای خود را نیز بسنجید.

چند نفر محتوای شما را مشاهده می کنند؟ چه کسی محتوای شما را مشاهده می کند؟ چقدر وقت خود را برای دیدن محتوای شما می گذرانند؟ از طریق کلیک: اگر هدف شما سنجش میزان آگاهی از برند است باید علاوه بر موارد قبلی، تعداد کلیک بر روی محتوای خود را هم پیگیری کنید.

چند نفر روی قسمت تماس شما کلیک می کنند؟ چه کسی یا چه کسانی روی قسمت تماس شما کلیک می کنند؟ مخاطب هدف شما به دنبال چه اطلاعات اضافی است؟ فروش: اگر هدف شما افزایش فروش است، باید فروش خود را پیگیری کنید.

نرخ تبدیل شما چیست؟ سغرهای مشتریان شما چگونه تغییر می کند؟ سبدهای مصرف کنندگان شما چگونه در حال تغییر و تحول هستند؟ تغییر تصویر یا لوگوی برند: در نهایت اگر هدف شما تغییر لوگو و تصویر برندتان است باید تصویر برندتان و میزان ارتباط برقرار کردن با آن و نحوه تغییر آنها را در ذهن مصرف کنندگان خود بسنجید.

نتیجه‌ گیری نهایی بازاریابی محتوا برای توسعه و رشد برند شما ضروری است.

با اتخاذ یک استراتژی محتوای حماسی، شما قادر خواهید بود با مصرف کنندگان خود ارتباط برقرار کرده و با آنها رابطه قابل اعتمادی برقرار کنید که در نهایت منجر به فروش بیشتر خواهد شد.

برای تسلط بر بازاریابی محتوا ، برای ایجاد محتوای قانع کننده و برای رسیدن به موفقیت در دستیابی به مصرف کنندگان، به نقشه راه و استراتژی کاملاً مشخصی نیاز خواهید داشت که می ‌تواند مصرف کنندگان را در قلب خود جا دهد.

آیا می ‌خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آران به دست بیاورید؟ آیا می ‌خواهید به‌صورت کاملاً تضمین شده در دنیای مجازی پیشگام باشید؟ کافی است شماره تلفن و ایمیل خود را در این صفحه وارد نمایید.

پریناز نیکنامی 2020, 11, مارس نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه نام * ایمیل * وب‌ سایت آژانس آران آژانس تبلیغات خلاق و دیجیتال مارکتینگ آران یک آژانس تمام خدمات تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ است که با هدف حضور همه جانبه در بازار و حوزه تبلیغات در این عرصه فعالیت می کند.

تیم آران متشکل از پرسنل و کارکنان مجرب و زبده و متخصص در تمامی حوزه های تبلیغات آفلاین و آنلاین است.

© تمام حقوق این سایت برای «آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ آران» محفوظ است.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت آپ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

image
map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.