هزینه تبلیغات در آپارات

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با هزینه تبلیغات در آپارات شما امکان بیشتر دیده شدن و تسهیل فروش را برای شرکت خود به ارمغان می آورید ، تبلیغات اینترنتی و تبلیغات محیطی نقش مهم و کلیدی در سازمان ها و شرکت ها و مغازه و فروشگاه ها دارد و همیشه یکی از مزیت های رقابتی قابل تکیه در سناریو های بازاریابی بوده است.

شرکت سیماگر با حضور متخصصان برتر علوم بازاریابی و تبلیغات و برندینگ و استاتید برتر دانشگاه های کشور در این حوزه و یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید نرم افزار میباشد که با هوشمند سازی کسب و کار یک پکیج درآمد زا را برای شما فراهم میکند.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

تبلیغ ویدیویی در ابتدای ویدیوهای آپارات تبلیغ ویدیویی در ابتدای ویدیوهای آپارات تبلیغ ویدیویی در ابتدای ویدیوهای آپارات این نوع تبلیغ ویدیویی در ابتدای ویدیوهای آپارات قرار گرفته و به همین دلیل برای تیزرهای تبلیغاتی کمتر از 60 ثانیه بسیار مناسب خواهد بود.

دکمه Skip از ثانیه 6 ام ویدیو فعال شده و کاربر تنها بعد از مشاهده ۵ ثانیه از ویدیوی تبلیغاتی شما قادر به رد کردن یا Skip کردن ویدیو خواهد بود.

امکان نمایش نامحدود ویدیو تبلیغاتی در ابتدای ویدیوهای آپارات تضمین بازدید ۶ ثانیه از ویدیوی تبلیغاتی - نمایش دکمه عدم پخش آگهی پس از ۶ ثانیه امکان نمایش ویدیوهای تبلیغاتی کوتاه - تا ۱ دقیقه تکنولوژی نمایش بنر همسان با ویدیو پس از اتمام آگهی این نوع تبلیغ ویدیویی برای تیزرهای تبلیغاتی بیشتر از 60 ثانیه بسیار مناسب خواهد بود و می تواند بازدید ویدیوی شما را تا 10 هزار مرتبه افزایش دهد.

افزایش بازدید آپارت با نمایش ویدیو‌های شما در صفحات پربازدید و مرتبط با موضوع ویدیو، کمک می‌کند تا بازدید و در نتیجه تعداد دنبال کنندگان شما در زمان مورد نظر شما به مقدار بازدید دلخواه برسد! شیوه‌ای برای افزایش بازدید هر ویدیو تا سقف ۱۰ هزار بازدید مناسب برای ویدیو‌های تبلیغاتی طولانی تر از ۱ دقیقه امکان تعریف لینک صفحه فرود در انتهای ویدیو امکان تعریف لینک در حین پخش ویدیو این مدل از تبلیغات در آپارات در قالب بنرهای کنار ویدیوها نمایش داده می شود و تبلیغ شما را در معرض دید 36 میلیون کاربر قرار میدهد.

نرخ کلیک در این بنرها به دلیل رتبه اول در بین سایت های ایرانی، محدودیت فضای تبلیغاتی، و همچنین نظارت کیفی بر محتوای تبلیغاتی بسیار بالاتر از میانگین نرخ کلیک در دیگر فضاهای تبلیغاتی در فضای دیجیتال است.

آپارات، تنها سایت ایرانی در میان ۱۰۰ سایت برتر دنیا حضور ماهانه بیش از ۳۶ میلیون کاربر یکتا در سایت آپارات تکنولوژی تعیین تعداد نمایش آگهی به هر کاربر یکتا امکان هدف گذاری موضوعی به منظور نمایش آگهی به کاربر هدف

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

انواع خدمات

map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.