هزینه سئو سازی سایت

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با هزینه سئو سازی سایت کسب وکار اینترنتی پر سود را تجربه کنید. یکی از عواملی که امروزه باعث رونق کسب وکار شده است سایت های اینترنتی هستند. منتها این وب سایت ها به نوبه خود شرط کافی برای کسب سود و درآمد نیستند چرا که در صورت داشتن یک سایت بدون سئو و تبلیغات و بازاریابی در سطح اینترنت مانند یک خودرو خیلی خوب است که در اعماق یک پارکینگ طبقاتی پارک شده است و هیچکس از وجود آن باخبر نیست. در واقع سئو یک روش برای روآوردن آن خودرو و به نمایش گذاشتن آن محصول به روشی کاملا تخصصی به مشتریان است. شرکت سیماگر یک هولدینگ حرفه ای در زمینه طراحی و تولید نرم افزار میباشد که با یک تیم متخصص حرفه ای به توسعه بازاریابی اینترنتی سایر شرکت ها کمک میکند.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

قبل از از انجام هر گونه بهینه سازی و سئو برای سایت از سئوی داخلی آن می بایست مطمئن بود.

شروع سئو خارجی سایت در سایت هایی که استانداردهای سئو داخلی در آن رعایت نشده، تاثیری نخواهد داشت و چه بسا موجب جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود.

منظور از سئو داخلی سایت انجام کارهایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می گردد.

تعرفه سئو داخلی در سیماگر بسیار مقرون به صرفه بوده و موارد آن با دقت زیادی انجام میشود.

تعرفه پایه سئو داخلی سایت یک میلیون تومان بوده و با توجه به وضعیت حال حاضر سایت و حجم و اندازه آن، بر این مبلغ افزوده می شود.

جهت استعلام دقیق هزینه سئو داخلی، با ما تماس بگیرید.

این کار هم در قالب یک گزارش و هم در قالب یک پروژه اجرایی قابل تعریف است.

لازم به ذکر است در قالب پروژه اجرایی نیز گزارش کاری در انتهای آن خدمت شما تقدیم خواهد شد.

مهمترین کارهایی که در این نوع پروژه ها انجام می شوند عبارتند از: 1- سئو و بهینه سازی عنوان صفحات، کلمات کلیدی و متا تگ ها (Description، Robots و …) 2- سئو و بهینه سازی هدینگ صفحات (تگ های H1 و H2 و …)3- ساخت و بهینه سازی سایت مپ4- فعال کردن Htaccess.

و تصحیح تنظیمات آن5- ترکیب و فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت6- بررسی یو آر ال های سایت و تصحیح آنها در صورت امکان7- بررسی و ویرایش کدهای منسوخ شده HTML8- فعال کردن Gzip در سایت به منظور فشرده سازی داده های سایت9- فعال کردن کش سایت10- جلوگیری از اجرا شدن فایل های جاوا اسکریپت در زمان رندر شدن سایت 11- بررسی وجود محتوای Flash و پنجره های Iframe در سایت 12- مرتب سازی ترتیب بارگزاری و اجرای فایل های CSS و Javascript 13- بهینه سازی تصاویر سایت (کاهش حجم تصاویر و نوشتن متن جایگرین (Alt) برای تصاویر)14- ترکیب فایل های CSS 15- اضافه کردن Expires Headers برای انواع فرمت فایل های سایت16- ثبت وبسایت در وبمستر گوگل17- بهینه کردن حجم سایت 18- لینک بیلدینگ داخلی در صفحات سایت19- بررسی ریداریکت های اعمال شده در سایت20- بررسی ویژگی Keep Alive21- افزایش سرعت سایت22- بررسی و تصحیح ایندکس و فالو بودن صفحات هزینه سئو خارجی سایت وابسته به تعداد بک لینک ها، کیفیت بک لینک ها و میزان فعالیت سایت در شبکه های اجتماعی است.

سئو خارجی شامل طیف گسترده ای از فعالیت هاست که یک سئوکار حرفه ای آنها را برای شما انجام خواهد داد.

در حالت کلی سئو خارجی به تنهایی فایده زیادی نداشته و بهتر است که پروسه سئو سایت ترکیبی از سئو خارجی با سئو داخلی و فنی باشد هزینه نهایی سئو و بهینه سازی سایت به عوامل بسیاری وابسته است.

براورد تعیین قیمت نهایی سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و این عدد با توجه به آنالیز چند ساعته ای که صورت می گیرد، تخمین زده می شود.

به بیان دیگر عبارت تعرفه سئو به این شکل که هزینه سئو یک کلمه کلیدی در سایت، عددی از پیش تعیین شده باشد، از نظر منطقی اشتباه است و اگر کسی قبل از بررسی سایت شما و بدون هیچ تحقیق میدانی برای سئو هر سایتی یک عدد مشخص داشته باشد، می بایست در صحت و صداقت گفته های آن شخص شک کرد.

در حالت کلی قیمت سئو و بهینه سازی به موارد زیر وابسته است: اما تجربه ما نشان داده که بسیاری از کارفرماها با توجه به عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک کامل پروسه قیمت گذاری نیستند و صرفا یک عدد از ما میخواهند.

اما این نوع قیمت گذاری های ثابت با توجه به رقابتی بودن فضای امروزی کسب و کارها از اعتبار ساقط است.

چرا که اگر فرضا سئوکاری با یک هزینه مشخص سایت شما را به رتبه یک گوگل هم برساند، این جایگاه دائمی نخواهد بود و پس از مدتی به واسطه فعالیت دیگر رقبا و عدم بروزرسانی سایتتان، با افت رتبه مواجه خواهید شد.

مشکل دیگری که این گونه قیمت گذاری ها دارد اینست که معمولا این سئوکارها با هدف رسیدن به صفحه اول گوگل، دست به هر کاری از جمله سئو کلاه سیاه و لینک سازی افراطی میزنند و این کارها معمولا عواقب خوبی در دراز مدت برای سایت شما نداشته و بسیار مشاهده شده که این گونه وب سایت ها  دچار جریمه گوگل شده اند.

همچنین کلمات کلیدی یک سایت برای کسب ترافیک و مشتری بیشتر تنها محدود به یک یا چند کلمه کلیدی خاص نبوده و در یک پروژه سئو مدرن، می بایست بر روی طیف وسیعی از کلمات کلیدی سرمایه گذاری کنید تا فرایند کاری از دید گوگل طبیعی تر و بهینه تر به نظر برسد.

به همین دلیل اگر به دنبال کسب نتایج ماندگار از سئو هستید، ما استفاده از خدمات سئو ماهانه را به شما پیشنهاد می کنیم.

بعضی از وبسیات ها در زمینه سئو، قصد صرف بودجه مشخصی را دارند و جدا از هدفشان که رسیدن به صفحه اول گوگل است، بودجه محدودی در این زمینه دارند و می خواهند آرام آرام به هزینه کردن در این پروسه بپردازند.

این نوع سیاست برای بسیاری از کسب وکارهایی که از یک محیط فیزیکی مانند یک فروشگاه در یک مرکز خرید برخوردارند، و بالطبع درامدی دارند و در کنار آن علاقه مندند در سال های آینده از وبسیات خود نیز مشتریانی کسب کنند، بسیار مناسب است.

صاحبین این گونه سایت ها در حال حاضر عجله و اشتیاقی برای کسب درامد از وبسیات ندارند، چرا که درامد خوبی هم اکنون دارند.

آنها در آینده می خواهند به درامد خود افزوده و یا صرفا به شکل آنلاین فعالیت کنند.

ما این نوع اهداف بلند مدت را بسیار تقدیر می کنیم، چرا که آینده نگری در آنها وجود دارد و همواره اعتبار سایتی که دارای سن بیشتری است، بالاتر می باشد.

پیشنهاد تیم سیماگر برای این افراد، طراحی سایت در ابتدا و سئوی آن در یک بازه زمانی طولانی تری است.

اگر شما جز این دسته افراد هستید، می توانید بودجه مشخص خود را برای این کار تعیین کرده و تیم ما نیز یک برنامه بلند مدت برای شما مشخص می کند.

صرف هزینه سئو در این کار می تواند به شکل ماهانه انجام شود و ما بر اساس این بودجه بهترین پلن را برای شما آماده کرده تا با بهترین قیمت سئو و در زمان مشخصی به هدف خود برسید.

از مزایای این نوع سرمایه گذاری بر روی سئو، مشاهده پیشرفت کار و صرف هزینه سئو بر مبنای آن است.

در این پروژه ها، شما به صورت ملموسی ارتقا آرام سایت خود را مشاهده می کنید و مطمئنا اعتماد بیشتری بین شما و سئوکار تان ایجاد می شود.

همچنین از هزینه یک باره بر روی سئو خودداری کرده و بودجه بیشتری برای سایر کارهایتان خواهید داشت.

هزینه کردن ماهانه بر روی سئو برای سایت هایی که دارای کلمات رقابتی هستند و یا سایت هایی که در یک یا دو کلمه کلیدی در صفحه اول قرار دارند و قصد دارند در سایر کلمات کلیدی نیز آرام آرام در صفحه اول قرار گیرند نیز بسیار مناسب است.

از دیگر مزیت های صرف هزینه ماهانه بر روی سئو، سپردن بخش تهیه محتوا به ماست.

یکی از موارد بسیار مهم در پروسه سئو، تهیه محتوا و به روز رسانی مرتب سایت از طرف کارفرماست.

اما بسیاری از کارفرماها فرصت و تخصص چنین کاری را ندارند.

در پروژه های ماهانه سئو می توانید این فرایند را به ما بسپارید تا سایت شما از نظر به روز رسانی نیز مشکلی نداشته باشد.

در نظر داشته باشید که امروزه یک سایت بدون بخش تولید محتوا، نمی تواند در سئو موفق باشد.

پکیج های سئو ماهانه سایت عبارتند از: دقت داشته باشید که به ازای سفارش سه ماهه، شش ماهه و یکساله هر یک از بسته ها، به ترتیب سفارش ها شامل تخفیف های 5، 6 و 7 درصدی میشوند.

در صورتی که نیاز شما فراتر از این بسته ها بوده و علاقه مند به ایجاد بسته ای سفارشی هستید، تماس حاصل فرمایید.

به همراه تمامی این پکیج ها، خدمات ارائه راهکارهای جدید سئو و همچنین پشتیبانی و مشاوره تخصصی سئو در ساعت های کاری ارائه می شود.

خیلی به نسبت کارهایی که انجام میدین گرونه، طرف یه دوره مقدماتی تا متوسط سئو بره یاد میگیره خیلیاشو.

سلام، آیا بسته طلایی سئو به صورت اقساط هم میشه؟ نحوه پرداخت ها به صورت ماهانه است.

در صورت کافی نبودن توضیحات، با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

لطفا در سایت تان نمونه مشتریان تان را همراه وب سایتی که برای آن سئو کرده اید بگذارید.

بدین ترتیب مشتریان جدید با اطمینان بیشتری خدمات شما را سفارش می دهند.

سپاسگزارم.

این مسئله بارها در خلال تماس های کاربران با مجموعه مطرح شده است.

اما با وجود دلیل کاملا منطقی شما و دیگر کاربران، مسائل دیگری در آن روی سکه وجود دارد که ما را تاکنون از انتشار لیست وب سایت های مشتریان منع کرده است.

به طور خلاصه دلایل عدم انتشار مشتریان به شرح زیر است: 1.

به طور سنتی ما بایستی رتبه کلمات کلیدی که برای وب سایت مشتریانمان ارتقا داده ایم را در صفحه نمونه کار قید کنیم، اما به دلیل نوسانات رتبه سایت ها در نتایج گوگل، بروزسانی این صفحات کار بسیار طاقت فرساییست، چرا که هر روز ما بایستی رتبه چند هزار کلمه کلیدی را تست کنیم.

عدم بروزرسانی آن نیز مطمئنا از دید مشتری تیزبین دور نمانده و شائبه هایی برای او ایجاد می کند.

دقت داشه باشید که یک روز قطع بودن سایت که در ایران خیلی چیز عادی ایست، می تواند رتبه یک وب سایت را تا حد زیادی با افت مواجه کند.

2.

یکی از آیتم های قید شده در قرارداد سئو امضا شده توسط ما، عدم افشا هویت ما به عنوان سئوکار وب سایت مشتریان است.

دلیل آن هم واضح می باشد.

مشتریان ما علاقه مند نیستند که رقبایشان از شرکت سئویی که با آنها در حال همکاری هستند آگاه شوند.

به همین دلیل ما به هیچ وجه لینک سایت سیماگر را بر خلاف اکثر مجموعه ها، در فوتر سایت مشتریان به عنوان سئوکار سایت ذکر نمی کنیم.

3.

تکنیک های استفاده شده ما تکنیک هایی هستند که در سالیان سال مورد تست و ارزیابی قرار گرفته و علاقه مند نیستیم که رقبایمان با مهندسی معکوس، به طور دقیق بر سبک کاری ما اشراف داشته باشند.

تنها نمونه کاری که می توانیم ذکر کنیم، وب سایت مجموعه سیماگر است که با یک ارزیابی ساده (مانند رتبه الکسا و رتبه سایت سیماگر در کلمات کلیدی مرتبط) متوجه می شوید که وب سایت سیماگر جز سه وب سایت برتر در حوزه سئو در ایران به شمار می رود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند * دیدگاه نام * ایمیل * وب‌ سایت در صورت نیاز به کمک ما، تماس بگیرید نام کاربری یا ایمیل * رمز عبور * ورود

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map