هزینه طراحی اپلیکیشن اسنپ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با هزینه طراحی اپلیکیشن اسنپ در صدر بازارتان قدم بزنید. طراحی وب اپلیکیشن یعنی گرد آوردن مشتریانتان در ویترین الکترونیکی تان که دارای محصولات و خدمات به همراه ریز جزئیات است . شما از طریق وب اپلیکیشن نه تنها در خدمت رسانی سریع تر و بهینه تر میشود بلکه در تمام روز و هفته به صورت آنلاین در دسترس هستید و کاربران شما میتوانند با وب اپلیکیشن شما به صورت تمام وقت کار کنند.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در زمینه طراحی وب اپلیکیشن ، طراحی وب سایت ، سئو سایت ، برندینگ و تبلیغات و بازاریابی اینترنتی است که با تکیه بر تجربه و علم روز و استفاده از تکنولوژی های جدید قابلیت ارائه نرم افزارهایی حتی با امکان توزیع شده مانند اسنپ و علی بابا را دارد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

  اپلیکیشن مشابه اسنپ نارنجی شامل اپ راننده اندروید،اپلیکیشن مسافر اندروید، پنل مدیریت، وبسایت، درخواست تحت وب برای IOS ،پنل زیر مجموعه (پنل آژانس ها) است.

این سیستم شامل درخواست تحت وب نیز است که کاربر بدون نیاز به نصب اپلیکیشن درخواست خود را از طریق وب سایت ثبت می کنند.

این اپلیکیشن طی 7 روز کاری با اسم و برند شما تحویل داده می شود.

پنل مدیریت شامل بخشی های حسابداری و مدیریت کاربرها و راننده ها ، تعریف  انواع ماشین ها و قیمت گذاری ، پشتیبانی و بسیار امکانات دیگر است.

خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی را برای شما آسان کردیم با قیمت بسیار مناسب و زمان طراحی با لگو و اسم شما طی 7 روز.

این اپ توسط ما نوشته شده است.

امکان سفارشی سازی بنا به نیاز شما را به صورت کامل دارد مثل اپ پیک موتوری ، اپلیکیشن مخصوص آژانس ها و اپ سفارش آنلاین غذا امکانات اصلی پلتفورم تاکسی یاب مدیریت انواع ماشین ها،درخواست ها،کاربرها،راننده ها و … امکان قبل درخواست،لیست درخواست ها،مدیریت شارژ و … ثبت درخواست انواع ماشین ها،موتورسیکلت ،وانت و … نمایش موقیت راننده ها بر روی نقشه و ثبت درخواست برای راننده امکان ثبت درخواست از طریق وب برای کاربرهای دسکتاپ،اندروید،IOS وب سایت به همراه ثبت نام راننده های جدید و … انواع پرداختی ها ،شارژ حساب و پرداخت اینترنتی و … پنل مدیریت برای آژانس ها و ساخت زیر مجموعه ثبت درخواست پیک،وانت،پیک موتوری،ویژه بانوان و … امکان پنل آژانس ها که قابلیت تعریف زیر مجموعه از راننده ها که پنل اختصاصی با رانننده های اختصاصی برای خودشان است.

اپلیکیشن تاکسی یاب نارنجی بعد از سه سال توسعه ، تست و اجرای در مکان های مختلف، آماده استفاده و اختصاصی سازی با اسم و اطلاعات کامل است.

همچنین برای بازاریابی یک وب سایت حرفه ای برای شما طراحی می شود.

هزینه ساخت اپلیکیشن اسنپ که از اول طراحی شود بسیار گران و با خطاهای زیادی است.

ما این هزینه را بسیار کاهش داده ایم و توسعه را به صورت کامل انجام داده ایمتاکسی یاب نارنجی سه سال توسعه و تست را گذرانده است و تمام مشکلات را حل کرده و یک سیستم قوی و یک پارچه تحویل شما داده می شود.

همچنین این سیستم قابلیت تغییر برای ساخت انواع سیستم های مشابه مثل پیک موتوری ، اپلکیشن سفارش آنلاین غذا به همراه پیک ، اپلیکیشن باربری و … را دارد.

تجربه 10 ساله ما در حوزه اینترنت به ما ثابت کرده است برای کسب درآمد از اینترنت باید دو بخش را آماده کرد.

اول داشتن بستر شروع خوب در اینترنت (وب سایت + اپلیکیشن) و دوم دانش دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی اینترنتی) است.

قسمت اول پلتفورم نارنجی تمام امکانات لازم برای ایجاد بستر درآمد را دارد.

این پلتفورم تست های بیش از 3 سال در حال کار تست و ارزیابی است و آماده استفاده است.

امکانات عالی پلتفورم نارنجی بستر بسیار مناسبی برای شما ایجاد می کند.

همچنین ما اپلیکیشن سفارش غذای آنلاین مشابه اسنپ فود را طراحی کردیم که شما می توانید مشاهده کنید.

قسمت دوم بازارایابی آنلاین است که ما 10 سال در این حوزه فعالیت می کنیم.

شروع فعالیت ما از بهینه سازی برای موتورهای جستجو بود و الان سیستم بازاریابی آنلاین در 10 حوزه اصلی دیجیتال مارکتینگ ارائه می کنیم.

در دیجیتال مارکتینگ ما راهنمای کامل برای شروع فعالیت شما داریم و کمک می کنیم به بهترین نحو حوزه بازاریابی آنلاین خود را شروع کنید.

  این اپ توسط ما نوشته شده است.

امکان سفارشی سازی بنا به نیاز شما را به صورت کامل دارد مثل اپ پیک موتوری ، اپلیکیشن مخصوص آژانس ها و اپ سفارش آنلاین غذا درخواست دموی اپلیکیشن تاکسی یاب درخواست بروشور اپلیکیشن تاکسی یاب یک پیشنهاد ویژه! خرید اپ تاکسی یاب اپ تاکسی یاب اتوماتیک به همراه آژانس اینترنتی قیمت اپ تاکسی اینترنتی تا آخر این ماه قیمت اصلی 18 میلیون تومان قیمت با تخفیف فقط 14 میلیون و 500 هزار تومان به صورت کامل تست شده و تحویل 7 روزه همین الان برای مشاوره رایگان تماس بگیرید! برای مشاوره با ما کلیک کنید 09121442355 آدرس: گیلان- آستانه اشرفیه – میدان سپه -پارک ساحلی- پارک علم و فناوری آستانه-واحد 14 لینک فیلمی نمونه از اپلیکشن تاکسی اینترنتی نسخه جدید اپلیکیشن از نظر ظاهری بهتر از نسخه است که داخل فیلم قرار دارد.

یکی از ویژگی های خوب این اپلیکیشن سیستم درخواست از طریق وب است شبیه درخواست اسنپ از طریق وب.

این قابلیت دو امتیاز بزرگ دارد نخست اینکه کاربران به راحتی میتوانند از هر سیستمی که مرورگر دارد درخواست ماشین دهند، دومین مزیت بزرگ برای شما ایجاد یک آژانس آنلاین است.

شما در هر بخش می توانید زیرمجموعه مثل آژانس ها ثبت کنید که راننده های اختصاصی خود را داشته باشند و دسترسی به درخواست ها و هزینه های ثبت شده برای خودشان داشته باشند.

همچنین در نقشه آنلاین خود فقط راننده های مربوط به خودشان را ببیند.

همچنین ویژگی ثبت درخواست به صورت دستی را به صورت کامل دارد که با مشخص کردن مبدا و مقصد و شماره مشتری در سیستم ثبت و درخواست برای نزدیکترین راننده یا راننده مد نظر شما می رود.

استفاده از چنین سیستم های حرفه ای همزمان با راحتی کاربران، در وقت و هزینه صرفه جویی میشود.

و توسط شرکت ها و سازمان ها نیز قابل استفاده می باشد.

این اپلیکیشن با گذشت چندین ورژن و رفع خطاها و بهبود هر چه بیشتر، کاملا آماده است تا برای شما کاملا شخصی سازی شود.

در بخش زیر به برخی از امکانات اپلیکیشن تاکسی یاب نارنجی می پردازیم که شامل موارد زیر می باشد: برای مشاوره رایگان و توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید.

09121442355 آدرس:گیلان – آستانه اشرفیه – میدان سپه – پارک علم و فناوری آستانه جهت دسترسی به پنل مدیریت ، مشاهده امکانات و دسترسی به اپ کاربر و اپ راننده شماره خود را وارد نمایید تا برای شما ارسال شود.

تاکسی یاب های اینترنتی امروزه با موفقیت و درآمدی که اسنپ و تپسی به دست آورده آورده اند به اوج خود رسیده است.

در بسیاری از شهرهای امکان رقابت با چنین سیستم های وجود دارد.

شما هم از درآمد سرشاری که این بستر مهیا کرده است استفاده کنید.

نرم افزار تاکسی یاب آنلاین در پارک علم و فناوری گیلان طراحی شده است.

این اپلیکیشن بعد چندین سال توسعه  در زمینه طراحی و ساخت انواع اپ ها مانند اپلیکیشن سفارش غذا شبیه اسنپ فود ،اپلیکیشن فروشگاهی ،اپلیکشن خبری را طراحی کردیم.

اپلیکشن مشابه اسنپ ، تپسی و اوبر، پس از طی حدودا سه سال برنامه نویسی، تست و پیاده سازی ورژن های مختلف، نهایتا نرم افزار تاکسی یاب نارنجی آماده استفاده برای شما شده است.

ما با اجرای چندین پروژه در حوزه تاکسی و باربری در سطح کشور این اطمینان را به شما میدهیم این اپ کاملا کاربردی و تست شده است.

این اپلیکیشن دارای بخشی به عنوان درخواست تحت وب نیز است که کاربر بدون نیاز به نصب اپ بعد از ثبت نام از طریق وب می توانید درخواست شما را ببیند.

همچنین آپراتورهای شما نیز می توانند درخواست تاکسی که با تلفن به شما ارسال می شود را ثبت و به راننده ارسال کنند.

در این قابلیت به راحتی میتوان از طریق هر سیستم و دستگاهی که دارای مرورگر اینترنتی است درخواست ماشین داد یعنی قابلیت آژانس اینترنتی را نیز به همراه خود دارد.

بعد از سفارش شما برای طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب، گروه برنامه نویسی تجارت نوین اپ تاکسی اینترنتی شما را بطور کاملا اختصاصی با مالکیت صد در صد شما ، رنگ بندی و لگوی اختصاصی شما بدون هیچ نامی از شرکت طراح در 5 روز کاری انجام داده و در اختیار شما قرار میدهد.

این اپلیکیشن همراه با کد سورس در اختیار شما قرار می گیرد.

شما می توانید چندین نوع خودرو و وسیله نقلیه را به همراه قیمت های مختلف در این اپ فعال کنید و هیچ گونه هزینه اضافی برای شما نخواهد داشت.

انتقال به اپلیکیشن های مسیر یابی: یکی از امکانات دیگر وجود دو دکمه در اپ راننده می باشد ک میتواند مقصد مسافر را از طریق اپ گوگل مپ و اپ محبوب ویز WAZE یا گوگل مپ ، یا نقشه های ایرانی دنبال کند تا با کمترین ترافیک ممکن در مسیر برخورد کند، که این خود در صرف هزینه بنزین و اصطحلاک ماشین و همچنین کاهش تایم سفر منجر خواهد شود.

این ارتباط با استفاده از پیام ها(پوش نوتیفیکیشن ها) انجام می شود که بعد از قبول درخواست ، رسیدن راننده ، شروع سفر و پایان صفر این پیام ها برای کاربر ارسال می شود و نوع پرداخت در مرحله آخر برای راننده ارسال می شود.

عضویت و ورود کاربرها در دیتابیس سرور شما ذخیره می شود که دستری کاملی در پنل به راننده ها و کاربرها دارید همچنین سیستم تحت وب که کاربر می تواند درخواست تحت وب بدهد با این اپ یکپارچه است و تمام درخواست ها در اپ کاربر و پنل مدیریت و سیستم درخواست تحت وب نمایش داده می شود.

پرداخت آنلاین در این سیستم با استفاده از درگاه بانکی زرین پال یا هر درگاه بانکی دیگر که نیاز داشتید برنامه نویسی می شود و برای کاربر در هنگام شارژ و برای راننده برای پرداخت کمسیون استفاده می شود.

نقشه اپلیکیشن و درخواست تحت وب با استفاده از نقشه گوگل است  و برای مسیر یابی از گوگل مپ یا ویز استفاده می شود.

تمامی امکانات مورد نیاز شما شامل مدیریت کاربرها ، راننده های ، برسی درخواست ها ، پشتیبانی ، تعریف نوع ماشین ، حسابداری ، مدیریت حساب های ، پنل آژانس ها و نقشه آنلاین و … در این سیستم پیاده سازی شده است.

کیفیت: موارد بسیار زیادی جهت ثبت نام راننده رعایت میشود.

تا راننده ای عضوی از خانواده تاکسی انلاین شود.

سخت گیری در این مورد باعث شده است طیف مناسبی از راننده ها در اپ های انلاین مشغول به کار شوند.

حتی در اپ گزینه ای بنام تاکسی بانوان تعبیه شده است تا بانوانی که با راننده خانم راحت تر هستند بتوانند از این گزینه استفاده کنند.

پرداخت آنلاین: یکی از مشکلاتی که امروزه وجود دارد حمل پول نقد است.

در این اپ هم میتوان از پرداخت انلاین استفاده نمود و هم میتوان کیف پول را شارژ کرد تا به راحتی با کسر مبلغ از کیف پول به مقصد مورد نظر رفت.

در اپ تاکسی نارنجی درگاه پرداختی بانک ملت می باشد و برنامه نویسی مربوطه پرداخت بسیار امنی را برای کاربران ایجاد میکند.

نمایش زنده موقیت خودروها: یکی از ویژگی های خوب نرم افزار تاکسی اینترنتی در این است که شما به راحتی نزدیکترین راننده ها را در اطراف خود میبینید.

این ویژگی با گرافیک بسیار زیبایی ایجاد شده است تا حس مطبوعی به کاربر داده شود.

دسترسی آسان: تنها کافی است گوشی را از جیبتان در بیاورید و با فشار دادن چندین دکمه، اپ تاکسی نارنجی نزدیکترین راننده را به شما معرفی کند.

انتخاب مبداء و مقصد و حتی انتخاب دو مقصده و یا رفت و برگشت از امکانات این اپ می باشد.

با این اپلیکیشن به راحتی به مقصدهایی که تعیین کرده اید میروید.

مقرون به صرفه: ظهور این نوع اپها و از جمله مهمترین دلیل اشتیاق و استفاده مردم از اپهای انلاین شاید مقرون به صرفه بودن آنها باشد.

از دلایل دیگر محبوبیت این نوع اپها این است که کسانی که به مسیر آشنایی کافی ندارند، راننده نمیتواند با چرخاندن دور شهر راه را طولانی تر جلوه دهد.

از سوی دیگر با الگوریتمهای دقیقی که در این اپ لحاظ شده است تمام مسیر به درستی اندازه گیری و قیمت گذاری میشود که باعث کاهش چشم گیر هزینه حمل و نقل نیز میشود.

این اپلیکیشن در دو بخش اصلی پیاده سازی شده است بخش اول اپلکیشن ها هستند که کامل اختصاصی برای اندروید(نیتیو) با کد java پیاده سازی شده است که سرعت اجرای مناسب و کیفیت عالی در طراحی دارد.

در سمت سرور از سرویس قوی NodeJS ,MongoDb استفاده می شود که درخواست ها را با سرعت بالایی در لحظه پاسخ میدهد موقیت راننده و درخواست ها با این بخش انجام می شود.

همچنین نسخه دیگر از اپلکیشن به صورت کامل با php پیاده سازی شده است که نیازی به سرور اختصاصی ندارد و کار برای شما بسیار سادهتر می شود.

سمت پنل مدیریت کاربر با استفاده از PHP و Mysqlپیاده سازی شده است و درخواست تحت وب با استفاده از لاراول پیاده سازی شده است.

همچنین این سیستم دارای پنل مدیریت است که مدیریت تمام بخش های نرم افزار در این پنل بصورت کاملا قرار داده شده است.

شایان ذکر است که حق دسترسی به اپلیکیشن کاملا تحت اختیار شما و کاملا به نام شما خواهد بود.

یکی از اپ های تاکسی یاب معروف دنیا اوبر نام دارد.

این اپلیکیشن قابلیت تاکسی یابی، درخواست پیک موتوری، درخواست کالج بار و … دارد.

ایده اوبر بشدت فراگیر شد وشرکت های زیادی در سراسر جهان تلاش کردند تا مجموعه ای شبیه آن را راه اندازی کنند.

شرکت هایی همانند lyft و didi و… و حالا چندی است که استارت آپ های اسنب و تپ سی مانند ایده اوبر را وارد ایران کرده و آن را پیاده سازی کردند.

برنامه نویسان ما در توسعه اندیشه نوین با تحلیل کامل این نرم افزارها آمادگی ساخت نرم افزارهای مشابه را دارد.

نرم افزار تاکسی اینترنتی در واقع سرویس های مبتنی بر مکان است.

با استفاده از این برنامه میتوانید به کمک اپلیکیشن موبایل خود در هر جا و هر زمانی به راحتی بدون اینکه به منطقه و یک آژانس در آن اطراف آشنا باشید، درخواست سفر بدهید.

زمانی که با استفاده از این اپلیکیشن حرفه ای درخواست خود را میخواهید ثبت کنید، آدرس مبدا و مقصر خود را روی نقش مشخص میکنید و هزینه باتوجه به مسیر انتخابی شما محاسبه میشود.

و در این مرحله درخواست به ماشین مورد نظر ارسال می شود و راننده بعد از قبول شدن درخواست اطلاعات شما را می ببیند و در خواست مرحله به مرحله تکمیل می شود.

شرکت تجارت نوین با هدف راحتی کار مشتری و اطمینان به کار ما سورس اپ را در مرحله آخر به صورت کامل در اختیار مشتری قرار می دهد و هر گونه تغییر و یا توسعه که شما مد نظرتان است می توانید در کد اپ تاکسی یاب قرار دهید.

قیمت سورس کد تاکسی اینترنتی بسیار ویژه است که می توانید با ما تماس بگیرید.

هرکز چنین قیمتی را نمی توانید جای دیگر پیدا کنید.

قابلیت سفارشی سازی به صورت کامل برای شما را دارد.

به دلیل این که کدها توسط ما نوشته شده است این سیستم قابلیت سفارشی سازی و افزودن امکانات جدید توسط ما را دارد .

همچنین می توانید در مرحله آخر این کدها را برای خود سفارشی سازی کنید.

این اپلیکیشن بنا به نوع نیاز شما به امکانات اپلیکیشن شما دو بخش دارد 5.

5 میلیون تومان تا 11.

5 میلیون تومان است.

اپلیکیشن اندروید همراه با جاوا نوشته است و کامل نیتو است.

هزیته هاست و دامنه به باید به اسم شما گرفته شود که تقریبا بین 250 هزار تومان تا 500 هزار تومان سالانه است این اپلیکیشن هزینه دیگری ندارد.

هزینه های دیگر شما حوزه تبلیغات و بازاریابی است.

ساخت اپلیکیشن شبیه اسنپ، تپسی، تاکسی یاب ، تاکسی اینترنتی با قیمت مناسب برای شما یک پیشنهاد ویژه! خرید اپ تاکسی یاب اپ تاکسی یاب اتوماتیک به همراه آژانس اینترنتی قیمت اپ تاکسی اینترنتی تا آخر این ماه قیمت اصلی 18 میلیون تومان قیمت با تخفیف فقط 14 میلیون و 500 هزار تومان به صورت کامل تست شده و تحویل 7 روزه همین الان برای مشاوره رایگان تماس بگیرید! برای مشاوره با ما کلیک کنید 09121442355 آدرس: گیلان- آستانه اشرفیه – میدان سپه -پارک ساحلی- پارک علم و فناوری آستانه-واحد 14 ساخت اپلیکیشن سوپرماکت شبیه اسنپ مارکت ساخت اپلیکشن رستوران سفارش غذا ساخت اپ تاکسی یاب مشابه اسنپ ساخت اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا مشابه اسنپ فود نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری الماس طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی همراه اپ رایگان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو سئو و طراحی وب سایت نقشه سایت sitemap

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.