هزینه های استارتاپ کانادا

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با راه اندازی هزینه های استارتاپ کانادا شما میتوانید در سطح اینترنت بدرخشید. امروزه استارت های بزرگی بوجود آمده اند که غالبا با شروع یک ایده بسیار کوچک شروع شده اند. راه اندازی استارت آپ در گام های اولیه میتواند با هزینه های پایین انجام گردد و با گذشت زمان و پیشرفت کار توسعه یابد. یک نرم افزار اصولی و حرفه ای در سطح ایران نرم افزاری است که با دید سیستم های توزیع شده نوشته شده باشد.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر و حرفه ای در زمینه طراحی استارت آپ از صفر تا صد میباشد.

shape main-pic

فروش

021 79942

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 144 23 55

خدمات ما

یکی از عناوینی که طی چندسال گذشته از آن برای مهاجرت به کانادا در سراسر دنیا استفاده شده، مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارت‌ آپ و یا همان کارآفرینی است.

در این مطلب قصد داریم تا به توضیح جوانب، شرایط و مقررات این طرح پرمخاطب مهاجرتی کانادا بپردازیم.

ویزای استارت آپ برای آن دسته از کارآفرینانی است که دارای مهارت و پتانسیل لازم برای ایجاد کسب و کار و مهاجرت به کانادا هستند و شامل یکی از موارد زیر می‌شوند: آیا دارای یک ایده تجاری مبتکرانه هستید؟ آیا این ایده شما در سطح بین‌المللی یا حداقل کشوری مانند کانادا قابل پیاده‌سازی است؟ اگر می‌توانید برای ایده ناب خود پشتوانه‌ای از یکی از سازمان‌های تعیین شده پیدا کنید، امکان مهاجرت به کانادا را خواهید داشت.

به طور معمول هزینه این نوع از ویزای کانادا ۱٫۵۴۰ دلار است و رسیدگی به درخواست مهاجرت از طریق ویزای استارت‌ آپ کانادا بین ۱۲ تا ۱۶ ماه زمان می‌برد، هم‌چنین علاوه بر ارائه مدارک کامل، شما باید اطلاعات بیومتریک، چکاپ کامل پزشکی و سوءپیشینه پلیس خود را نیز به سفارت کانادا ارائه دهید.

در میان مناطق مختلف کانادا، استان کبک دارای طرح مهاجرتی متمایزی از سایر استان‌هاست، چنان‌چه تمایل دارید در استان کبک به کارآفرینی و زندگی بپردازید، باید از شرایط و قوانین مهاجرتی این استان تبعیت کنید.

برای اینکه واجد شرایط دریافت ویزای استارت‌ آپ کانادا محسوب شوید باید: اما هر یک از این موارد دارای توضیحاتی است که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

کسب و کار واجد شرایط برای دریافت ویزای استارت آپ و کارآفرینی در کانادا بدین معنی است که دارای شرایط زیر باشد: دریافت نامه پشتیبانی از یک شرکت کانادایی شما باید از یک گروه تجاری مورد تائید دولت کانادا برای سرمایه‌گذاری و پشتیبانی استارت‌آپ‌ها، نامه تائیدیه و پشتیبانی مالی دریافت کنید.

از این رو نیازمند موارد زیر هستید: پروسه اثبات ایده تجاری برای هر یک از شرکت‌ها و یا سازمان‌های حامی و مرتبط با نیاز شما در کانادا نسبت به یکدیگر متفاوت بوده و بنابر شرایط و الزامات آنها دستخوش تغییر قرار می‌گیرد.

برای مثال، ممکن است که از شما درخواست شود تا ایده و مفهوم کسب و کار خود را به صورت حضوری ارائه داده و یا این‌که جزئیات کامل بیزینس پلن خود را ارسال کنید.

در صورتی که با یکی از سازمان‌های حامی استارت‌آپ و کارآفرینی در کانادا به توافق برسید، نامه پشتیبانی مالی را دریافت خواهید کرد.

سپس باید این نامه را همراه با سایر مدارک برای سفارت کانادا ارسال نمایید.

با انجام این‌کار شما اثبات می‌کنید که شرکت و یا سازمان‌هایی نظیر صندوق سرمایه‌گذاریventure capital fund ، angel investor و یا سازمان پرورش کسب و کار business incubator از ایده تجاری و به اصطلاح بیزینس شما پشتیبانی می‌کنند.

در عین حال، شرکت مذکور یک گواهی تعهد را به صورت مستقیم برای سفارت کانادا می‌فرستد.

سپس سفارت کانادا از نامه پشتیبانی مالی و گواهی تعهد شرکت برای ارزیابی درخواست شما استفاده می‌کند.

اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که ممکن است سفارت کانادا برای تصمیم‌گیری نهایی اطلاعات و جزئیات بیشتری را از شما درخواست کند.

همچنین زمانی که درخواست شما برای اقامت دائم در کانادا در دست بررسی است، شما می‌توانید برای مجوز کار موقت در این کشور (تحت عنوان مجوز کار ویزای استارت‌ آپ) درخواست داده و با آمدن به کشور کانادا، مقدمات کسب و کار خود را آماده کنید.

توانایی برقراری ارتباط و انجام کار به زبان انگلیسی، فرانسوی و یا هر دوی این زبان‌ها، موجب کمک به موفقیت کسب و کار شما در کانادا خواهد شد.

 از این رو شما باید یک آزمون زبان را در هر یک از آژانس‌های مورد تائید سفارت کانادا بگذرانید و نتایج آن‌را ضمیمه پرونده درخواست خود کنید؛ در غیر این صورت به درخواست شما رسیدگی نخواهد شد.

بر همین اساس، شما باید حداقل دارای سطح  Canadian Language Benchmark (CLB) 5 زبان انگلیسی و فرانسوی در چهار محدوده زیر باشید: در صورتی که نتوانید حداقل سطح زبان موردنیاز سفارت کانادا را کسب کنید، درخواست ویزای شما ریجکت خواهد شد.

بنابر اطلاعات وبسایت رسمی سفارت کانادا،  دولت این کشور هیچ‌گونه پشتیبانی مالی از مهاجران جدید ویزای استارت‌ آپ کانادا به عمل نمی‌آورد.

 از این رو، باید به هنگام درخواست و یا به اصطلاح اپلای کردن این نوع از ویزا تمکن مالی کافی برای پشتیبانی مالی خود و افراد وابسته را به هنگام ورود به کانادا داشته باشید.

باید توجه داشته باشید که نباید پول موردنظر را از شخص دیگری قرض کرده باشید.

 مقدار پولی که شما در کانادا نیاز دارید، کاملا بستگی به تعداد افراد خانواده شما دارد که از قرار زیر است: چنان‌چه بین ۱۴ تا ۷۹ سال سن داشته باشید، حتی اگر اطلاعات بیومتریک خود را از قبل به سفارت کانادا ارائه داده باشید و هنوز معتبر باشد، باز هم ملزم به ارائه اثرانگشت و عکس بیومتریک برای هر یک از پرونده‌های درخواست‌ اقامت دائم کانادا هستید.

پس از ارسال درخواست، سفارت کانادا به بررسی و ارزیابی موارد زیر می‌پردازد: چنان‌چه هر یک از موارد مذکور را فراموش کنید، درخواست شما مورد ارزیابی قرار نگرفته و به شما بازگردانده خواهد شد.

پیش از رفتن به کشور کانادا باید چکاپ پزشکی خود را انجام داده باشید.

افراد خانواده شما نیز باید حتی در صورت همراهی نکردن شما در چکاپ کامل پزشکی شرکت داشته باشند.

 در صورتی که وضعیت سلامت شما شامل موارد زیر شود، درخواست شما مورد موافقت قرار نخواهد گرفت: از این رو، پس از ارسال درخواست ویزای شما به دفتر ویزای کانادا، نامه‌ای مبنی بر چگونگی دریافت چکاپ پزشکی برای شما ارسال خواهد شد.

چنان‌چه دارای سوابق جنایی و کیفری در گذشته باشید و یا تهدیدی برای امنیت کانادا تلقی شوید، مجاز به ورود به کانادا نخواهید بود.

 برای مهاجرت به کانادا، شما و اعضای خانواده ۱۸ ساله و یا بالاتر باید مدارک سوءپیشینه خود را در صورت درخواست به مرکز سفارت ارائه دهند.

‌بدین ترتیب، شما باید در هر منطقه و یا کشوری که در ۶ماه گذشته در آن زندگی می‌کردید، سوءپیشینه دریافت کنید.

چنان‌چه درخواست شما مورد موافقت سفارت کانادا قرار گیرد، ویزای اقامت دائم صادر خواهد شد.

ویزای کانادا شامل تائیدیه اقامت دائم Confirmation of Permanent Residence (COPR) و ویزای ورود شما به کانادا خواهد بود.

گواهی COPR اطلاعاتی در مورد عکس و این که شما که هستید ارائه می‌دهد.

شما به هنگام ورود به کانادا، باید ویزا و COPR خود را به همراه داشته باشید و البته فراموش نکنید که مدت اعتبار مدرک COPR تمدید نمی‌گردد.

مشاوره رایگان اخذ ویزای کانادا۰۲۱-۷۵۲۳۷

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت آپ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

image
map
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.