کارشناس سئو و بهینه سازی سایت

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

سئو یا بهینه سازی وب سایت یکی از تکنیک های بالا بردن فروش در سطح اینترنت میباشد که عمومیت مردم خصوصا در ایران به ندرت با آن آشنا هستند، سئو در بین شرکت های که در اینترنت کسب و کار دارند یک امر حیاتی و بسیار مهم است چرا که از طریق آن میتوانند در کلماتی که مرتبط با کسب و کارشان هستند در رتبه های اول موتور های جستجو قرار بگیرند که این خود باعث پیدا کردن مشتری بیشتر خواهد شد.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر و باسابقه و فعال در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی میباشد .با کارشناس سئو و بهینه سازی سایت شما میتوانید فرصت های فروش خود را با بهتر دیده شدن افزایش دهید و در موتورهای جستجو در لینک های رتبه بالا دیده شوید.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

3 مهر 1396 - 22:53 - ارسال شده توسط سینا عسکری کارشناس سئو دارای وظایف مشخصی است.

در زیر به وظایف شغلی کارشناس سئو اشاره شده است: این سوال بر اساس اهداف و تنظیمات هدف برای SEO بوده که چیزی شبیه به سوال زیر است: پس از تجربه بسیار در حرفه موتورهای جستجو و مدیریت تیم های جستجوگر داخلی، این سوال واقعا به ما یادآوری کرد که موضوع سازماندهی جستجوگرها تا چه حد می تواند جذاب باشد و چقدر اهمیت آن بجز در تعدادی وبلاگ صنعتی SEO  ، مورد کم توجهی قرار گرفته است.

در این پست داخلی که برSEO متمرکز شده ، نگاهی کلی به KPI عمومی برای کارشناس سئو و تیم هایی که SEO را دنبال می کنند، می اندازیم.

در حالی که ارزش ارزیابی رتبه بندی موتورهای جستجوی یک بحث تکراری در جامعه ما است، دستیابی مرتب به رتبه بالا در کلمات کلیدی هدف، دلیل نهایی یک کارشناس سئو برای انجام SEO است.

به ویژه در بازارهای رقابتی، عبارات کلیدی وجود خواهد داشت که انتظار می رود تیم های جستجوگر پیشرفت خود را در جهت دستیابی به رتبه بندی نشان دهند.

ایجاد قابلیت مشاهده برای موتور جستجوگر به عنوان ملاک هدفمند، راهی برای تیم SEO فراهم میکند تا برعملکرد کلی سایت مورد نظر تمرکز کند.

با وجود این ، دو مشکل در قابلیت مشاهده موتور جستجو به عنوان یک ملاک وجود دارد که باید حل شود و آنها شاخص رتبه بندی و انتخاب کلمات کلیدی مورد نظارت هستند.

بر اساس تجزیه و تحلیل وب سایت ها در موتور جستجوی گوگل متوجه شدیم که تقاضا برای مقصد خاص و کلمات کلیدی مربوط به آنها به طور فصلی تغییر می کند.

همیشه باید یک ایده روشن از تقاضای فصلی برای 200 کلمه برتر داشته باشیم.

اندازه گیری روزانه رتبه بندی ها ما را قادر به محاسبه درصدی بر مبنای میزان قابلیت مشاهده بودن موتور جستجو می کند.

اگر شما به عنوان یک کارشناس سئو علاقه مند به ایجاد روش مناسبی هستید، می توانید از رتبه بندی پیشرفته برای رتبه بندی داده ها استفاده کنید و میزان قابلیت مشاهده را محاسبه کنید.

زیبایی داشتن عدد قابلیت مشاهده بودن موتور جستجو به عنوان KPI  این است که این ملاک مانند یک راننده کلیدی برای تمام فعالیت های مبتنی بر SEO عمل می کند.

در نهایت، به عنوان یک مدیر SEO شما باید ارزیابی کنید که چگونه همه اقدامات شما به بهبود قابلیت مشاهده و افزایش ترافیک کمک می کند.

بسیاری از شرکت های رقابتی از مدل هایی برای پیش بینی میزان ترافیک سال آینده استفاده می کنند.

اگر خوش شانس باشید، یک تحلیلگر کسب و کار از ساخت مدل مراقبت خواهد کرد و با تکیه بر تخصص کارشناس سئو در زمینه SEO به شما کمک میکند تا پیش بینی کنید که چگونه روند پیشنهادی و طرح های برنامه ریزی شده میتواند بر سطح کلی ترافیک سایت تاثیر بگذارد.

نقش شما به عنوان مدیر SEO یا  SEO داخلی، دستیابی به این سطح ترافیک از طریق حفظ و افزایش قابلیت مشاهده موتور جستجوگر است، این کار را با استفاده از پیشرفت های فنی SEO برای افزایش تمام ترافیکهای مهم در طولانی مدت و البته ساخت لینک میتوان انجام داد.

شکی نیست که ایجاد بک لینک جهت افزایش میزان ترافیک سایت شما بسیار مهم است، بنابراین ایجاد هدفهای حجمی برای سازنده لینک معنادار است.

متاسفانه، تصمیم گیری دقیق در خصوص تعداد لینک هایی که یک سازنده لینک می تواند ایجاد کند، یک فرآیند پیچیده و غالبا محدود کننده است زیرا خروجی آن به شخص، بازار و روشی که برای دستیابی به لینک انتخاب می شود، بستگی دارد.

پروژه های لینک سازی کوچک و فصلی بر اساس چند عبارت کلیدی به ازای هر فرد، خیلی خوب کار می کند.

خلاقیت در ایجاد بک لینک می توانند نتایج بسیار ارزشمندتری را در دراز مدت به ارمغان بیاورد.

بنابراین، KPI  را می توانید بر قابلیت مشاهده موتور جستجوی جدید در شرایط انتخاب شده توسط پروژه ساخت لینک اندازه گیری کنید.

وقت گذاشتن برای ایجاد یک ورودی روی سرعت تبدیل سایتتان، فرصتی فوق العاده برای یادگیری یک مهارت جدید و یا بهبود مهارت قبلی است! جهت احتیاط، فقط برایKPI  هایی ثبت نام کنید که می توانید آن ها را کنترل و یا به شدت تحت نفوذ خود قراردهید.

در مورد تبدیل، به مقدار زیادی خرید و فروش گسترده و تعهد به پروژه های بهینه سازی سرعت تبدیل نیاز خواهید داشت.

اگر ابزار یا پشتیبانی لازم را نداشته باشید، تبدیل ممکن است به عنوان KPI اصلی و مهم اختصاص داده نشود.

به عنوان یک کارشناس سئو یا  بهینه سازی موتور جستجو، باید مدت زمان مناسبی را برای یادگیری تجارت و بهبود مهارتهای خود صرف کرده باشید.

هنگامی که مدیریت یک تیم سئو را بر عهده دارید، فراموش نکنید که باید زمانی برای پیشرفت شخصی خود به هر یک از کارکنانتان اختصاص دهید.

ما هنوز هم فکر می کنیم اهداف پیشرفت شخصی بهترین KPI  ها هستند.

وقتی در حال یادگیری باشید، از کار لذت می برید.

البته، هر سازمان با دیگری کمی متفاوت است و شما ممکن است KPI های مختلفی نسبت به موارد بالا داشته باشید.

کامنت های خود را در این رابطه به اشتراک بگذارید.

  سلام آقای شهپری عزیز بله برای جلوگیری از این موارد و آشنا بودن به این روشها پیشنهاد می شود ولی استفاده از آنها قطعا پیشنهاد نمی شود.

با سپاس © تمام حقوق این وب سایت متعلق به سئوکار می باشد.

.

Copyright © 2020 سیماگر Inc.

All Rights Reserved

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات ، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید

نمونه کارها

shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.