کتاب قدرت برندینگ شخصی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

با کتاب قدرت  برندینگ شخصی شما میتوانید در سطح اینترنت بدرخشید. برند کردن یک نام و یک شرکت ارزش واقعی آن را به دیگران هشدار میدهد که بر گرفته از قدرت و توان عملیاتی آن مجموعه در بازار میباشد. تبلیغات و بازاریابی هر دو در کنار هم تلاش برای برند شدن دارند تا بعد آن بتوانند در فروش تسهیل حاصل کنند.

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در زمینه طراحی و تولید نرم افزار و تبلیغات و برندینگ و بازاریابی است که به صورت استارت آپی در قالب خدمات اینترنتی در انجام این امور در یک پکیج کامل به شما مشتریان عزیز دارد.

shape main-pic

تلفن همراه

0912 144 23 55

تلفن شرکت

021 2222 1223

تلفن همراه

0912 823 826 3

خدمات ما

چیزی یافت نشد.

متاسفیم، نوشته ای که به دنبال آن هستید موجود نیست.

شاید با جستجو بتوانید به نتیجه دلخواه برسید.

برای کسب نتیجه بهتر در جستجو، این موارد را نیز به شما پیشنهاد میکنیم: از سال 1339 به عنوان انجمن تخصصی حوزه مدیریت در خدمت جامعه مدیریت ایران هستیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به انجمن مدیریت ایران می باشد.

Email Address * First Name Last Name Birthday ما را دنبال کنید دفتر مرکزی: ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی، خیابان امداد شرقی، پلاک 8، واحد 4، طبقه اول تلفن: 86051464،88210850(021) فکس: 86051464 (021) ایمیل:info@iranmanagement.

org

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارتباط با ما

image

شرکت سیماگر یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه طراحی استارت آپ، تولید نرم افزار، طراحی سایت ، سئو سایت ، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده، برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ میباشد که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات میباشد.

ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم میکنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان م سئو لیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

جهت مشاوره و استعلام قیمت میتوانید از طریق شماره تلفن های زیر به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات

map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.