درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image
درباره ما

درباره سیماگر

شرکت طراحی سایت سیماگر فعالیت تخصصی خود را سالهاست در زمینه طراحی سایت در تهران و ایران بصورت حرفه ای آغاز نمود. سیماگر امروزه در حوزه های مختلف اعم از طراحی سایت، سئو سایت، بهینه سازی سایت ،طراحی سایت شرکتی ،طراحی سایت فروشگاهی ،ساخت سایت ،طراحی اپلیکیشن ،طراحی وب سایت ،تبلیغات ،برندینگ ،بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند و در حال حاضر با بیش از 1000 شرکت معتبر داخلی و خارجی در حال همکاری و ارایه خدمات است.

طراحی سایت بهینه شده (سئو شده)

همواره در تلاشیم تا با ارائه بهترین خدمات در زمینه های مشغول به فعالیت به ویژه بخش سئو ، طراحی سایت و بهینه سازی سایت کاری را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم که در درجه اول باعث افزایش درآمد شما و در درجه دوم جلب رضایت قلبی شما باشد.

تضمین افزایش درآمد

با تجربه 11 ساله در زمینه طراحی سایت و سئو سایت ، در سطح بین الملل (دبی ، استانبول ، تهران) به این توانایی رسیده ایم که به شما عزیزان قول و امید درآمد بیشتر را بدهیم و تضمین کنیم که تحت شرایط و پلن جادویی ما بعد از گذشت 5 ماه به درآمد قابل توجهی برسید. کیفیت و قول و امید شعار نیست تعهد ما در قرارداد با شماست.

مشاوره

سیماگر با برگزاری جلسات مشاوره از اولین تماس تا زمانی که طراحی صفحات وب به پایان می رسد و خدمات تکمیلی سایت تداوم می یابد به ارائه خدمات، مبتنی بر کیفیت و استاندارد که جزو سیاست گذاری های راهبردی این شرکت است، می پردازد.

بازخورد مشتریان ما

چند پاراگراف از بخش انتقادات و پیشنهادات مشتریان درباره شرکت سیماگر

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

طراحی و رعایت اصول مهندسی نرم افزار در یکی از اصل های شرکت سیماگر

شرکت سیماگر در تمامی مراحل از عقد قرارداد تا تحویل پروژه سعی در جلب رضایت مشتریان گرامی داشته است

00

رهبری و هدایت استارت

000+

تعداد عبارات سئو شده در گوگل

00

کارمندان

00+

مشتریان ما

سوالی در مورد ما دارید؟

شک نکنید با ما تماس بگیرید

تماس با ما
map