طراحی وب اپلیکیشن

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

طراحی وب اپلیکیشن برای موبایل

طراحی وب اپلیکیشن موبایل، که بیشتر به آن وب اپلیکیشن گفته می شود، نوعی نرم افزار کاربردی است که برای اجرا بر روی یک دستگاه تلفن همراه، مانند گوشی هوشمند یا رایانه طراحی شده است. امروزه برنامه های کاربردی تلفن همراه با توجه به اینکه بیشتر مردم از موبایل استفاده میکنند بسیار پر اهمیت شده اند و ما در سیماگر به صورت 0 تا 100 طراحی اپلیکیشن را در 3 نسخه وب سایت و اپلیکیشن موبایل اندروید و اپلیکیشن iOS تولید و تهیه میکنیم.

فروش 79942 021 دفتر مرکزی 22221223 021
image

طراحی اپلیکیشن همراه 3 نسخه وب سایت، اپ اندروید و اپ iOS

برای داشتن یک اپلیکیشن حرفه ای پیشنهاد میکنیم یک فایل نیازمندی از پروژه مورد نظرتان را تهیه کنید و از طریق لینک واتس آپ برای مشاوران ما ارسال فرمایید تا شما را راهنمایی کنیم.

برای ساخت اپلیکیشن از کجا شروع کنیم؟

فایل نیازمندی یا RFP را تهیه و به شماره زیر واتس اپ نمایید.

مشاوره مستقیم

طراحی وب اپلیکیشن برای موبایل

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

اپلیکیشن موبایل به صورت Native

ساخت و تولید اپلیکیشن موبایل بر بستر PWA

image

سوالات متداول در طراحی وب اپلیکیشن موبایل

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
 • طراحی وب اپلیکیشن موبایل چیست؟

  برنامه های کاربردی وب موبایل به برنامه هایی برای دستگاه های تلفن همراه گفته می شود که فقط نیاز به یک مرورگر وب برای نصب روی دستگاه دارند.

 • برنامه های موبایل بومی چیست؟

  یک برنامه موبایلی بومی یک برنامه تلفن هوشمند است که در یک زبان برنامه نویسی خاص مانند Objective C برای iOS یا جاوا برای سیستم عامل های اندروید کدگذاری شده است. برنامه های تلفن همراه بومی عملکرد سریع و درجه بالایی از قابلیت اطمینان را ارائه می دهند.

 • انواع اپلیکیشن موبایل چیست؟

  اگر آنها را بر اساس فناوری مورد استفاده برای کد گذاری دسته بندی کنیم، سه نوع اساسی از برنامه های تلفن همراه وجود دارد: برنامه های Native برای یک پلت فرم یا سیستم عامل خاص ایجاد می شوند. برنامه های Native برنامه های وب برنامه های ترکیبی

 • اجزای یک برنامه وب اپلیکیشن چیست؟

  همه برنامه های کاربردی پایگاه داده مبتنی بر وب دارای سه جزء اصلی هستند: مرورگر وب (یا مشتری)، سرور برنامه وب و سرور پایگاه داده.

ما به شما کمک می کنیم تا در دوران کرونا به کسب و کار خود برگردید

ما به شما پیشنهاد میدهیم زیرا امروزه داشتن یک کسب و کار اینترتی یک امر لازم جهت پاپرجا ماندن شرکت ها،مغازه ها و هر نوع کسب و کار است تا بتواند از طریق سئو و تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی وب سایت خود را در معرض نمایش قرار دهد . در چه زمانی ؟ در هر زمان به صورت 24/7

تماس با ما : 09121442355
image
image
image

انواع خدمات

image
map