طراحی سایت فروشگاهی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

امکانت وب سایت فروشگاهی

امروز وب سایت های فروشگاهی یکی از فرصت هایی که است که مشاغل جهت تبدیل کردن کسب و کارشان از حالت سنتی به حالت اینترنتی بدنیال آن هستند. شرکت سیماگر یک شرکت معتبر در این زمینه میباشد تمامی قابلیت ها و نیازهای یک وب سایت فروشگاهی را به عنوان یک پکیج کامل در طراحی سایت فروشگاهی خود عرضه میکند.

طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از مهمترین فاکتور هایی است که تمامی نفرات که در بازار سنتی در حال فعاتلیت میباشند باید به دنبال پیاده سازی آن باشند که این امر در مجموعه ما با بهنیه ترین و با کیفیت ترین حالت در اختیار شما مشتریان قرار میگیرد.

image

ما به شما کمک می کنیم تا در دوران کرونا به کسب و کار خود برگردید

ما به شما پیشنهاد میدهیم زیرا امروزه داشتن یک کسب و کار اینترتی یک امر لازم جهت پاپرجا ماندن شرکت ها،مغازه ها و هر نوع کسب و کار است تا بتواند از طریق سئو و تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی وب سایت خود را در معرض نمایش قرار دهد . در چه زمانی ؟ در هر زمان به صورت 24/7

تماس با ما : 09121442355
image
image
image

برخی قابلیت های سایت های فروشگاهی

از مهمترین قابلیت های فروشگاه اینترنتی امکانات مقایسه محصولات ، جستجو، درج مقاله جهت آگاه سازی مشتریان ، مدیریت منو و ویترین وب سایت ، مدیریت اسلایدر و پیام هایی که بین مشتریان رد و بدل شده است میباشد.

image
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

انواع خدمات

image
map
image
shape
shape
shape
shape
واتساپ
واتساپ
سوالی دارید؟ در خدمتیم.